Що таке точка G у чоловіків

Чим являється точка G у чоловіків? Що це за орган?
Сечостатева система

Про таємничу точку G у тілі жінки чули, напевно, всі сучасні люди, які ведуть активне статеве життя. А ось про те, що подібна заповітна зона є і у чоловіків, знає набагато менше сексуально активних жінок і чоловіків. На думку сексологів, роль точки G в чоловічому організмі виконує передміхурова залоза або, іншими словами, простата. Грамотний і безпосередній вплив на неї здатний викликати у чоловіка найпотужніший оргазм, причому під час еротичного масажу заповітної точки партнер може випробувати оргазм навіть без безпосередньої стимуляції його статевого члена.

Дивіться також: Чи існує точка G у чоловіків.

На жаль, більшість чоловіків дізнається про те, де ховається та сама чарівна точка G, далеко не в найблагополучніший період свого життя. При запаленнях простати лікарі зазвичай рекомендують пройти курс масажів цього органу. Однак тут варто відзначити, що відчуття, які відчувають чоловіки в медичному кабінеті, не йдуть у жодне порівняння з тим яскравим сплеском блаженства, яке доставляють ручки вмілої партнерки.

Дивіться також: Історія відкриття точки G у чоловіків.

Тому деякі чоловіки у пошуку шляхів досягнення максимальної сексуальної насолоди не бояться експериментувати та охоче дозволяють своїм подругам знайти та простимулювати заповітну зону G у глибинах свого тіла.

Місцезнаходження точки G у чоловіків

Так-так, ви не помилилися саме в глибинах. Чому так, адже чоловічий сексуальний апарат виставлений природою на загальний огляд? Справа в тому, що простата знаходиться трохи нижче сечового міхура і оперізує верхню частину сечівника. А дістатися до неї можна лише через пряму кишку чоловіка. Для цього потрібно ввести палець на 4-5 см углиб і спробувати намацати опуклість невеликих розмірів, розташовану на передній стінці кишки з боку живота.

Завдяки специфічній формі та розмірам передміхурову залозу можна порівняти з каштаном. Через неї проходять численні нервові пучки, які прямують до чоловічого статевого органу. Не дивно, що стимуляція цієї зони супроводжується надзвичайно приємними відчуттями.

Дивіться також: Як знайти точку G у чоловіка?

Роль чоловічої точки G

Простата виконує важливі функції у чоловічому організмі. Розташування на підставі пеніса дозволяє їй тією чи іншою мірою фіксувати чоловічу ерекцію.

Оргазм у чоловіків складається з двох чітко виражених і послідовних етапів. Йдеться про емісію та еякуляцію. Під час емісії насіннєві рідини виводяться в простатичну уретру, яка виконує роль своєрідного змішувача, і готуються до «вихлопу». Для полегшення свого завдання простата та інші супутні органи працюють подібно до потужних форсунок, що наповнюють камеру згоряння. Одночасно по сім’явивідному протоку в цю камеру потрапляють свіжі сперматозоїди. Цей етап триває лише кілька секунд, але солодкі відчуття під час шалених спазмів простати викликають справжню насолоду. Ця мить була названа сексологами моментом неминучості еякуляції.

На другому етапі оргазму відбувається стиск м’яза сфінктера, внаслідок чого насіння закривається доступ до сечового міхура. Наступна серія м’язових скорочень сприяє проведенню сперми по уретрі до кінчика чоловічого органу.

Дивіться також: Як стимулювати точку G у чоловіків.

Чоловіча та жіноча точка G мають багато спільного. По-перше, їх розвиток походить з однієї і тієї ж зародкової тканини. Вони виробляють еякулят. Їх стимуляція спочатку призводить до появи позивів до сечовипускання. І, нарешті, і передміхурова залоза, і жіноча точка G є дуже сильними ерогенними зонами.

Однак, як і у випадку з жіночою зоною Графенберга, стимуляція передміхурової залози не є єдиним вірним або обов’язковим для застосування рішенням. У сексі головне експерименти, спрямовані на задоволення партнеру.

5/5 - (1 гол.)
AnsWiki
Додати коментар