Чи існує точка G у чоловіків

Багато кажуть про точку G у жінок. А чи є вона у чоловіків?

Чоловіча точка G, втім, як і жіноча, є одним з основних предметів гарячих дискусій сексологів і лікарів усього світу. Деякі фахівці вважають її ще одним міфом, що з’явився внаслідок розвитку порноіндустрії, зростання популярності глянцевих жіночих та чоловічих журналів. Інші стверджують, що вміла стимуляція точки G у чоловіків здатна викликати у них найсильніший оргазм у всій промежині, починаючи від члена та закінчуючи анусом. Давайте спробуємо розібратися, хто з них має рацію, а хто помиляється.

Дивіться також: Що таке точка G у чоловіків?

Аргументи проти

На відміну від суперечок щодо наявності точки G у жінок, у цьому питанні обидві конфліктуючі сторони хіба що погоджуються, що заповітна точка чи, точніше сказати, зона в чоловічому тілі існує. І це зрозуміло, навряд чи комусь спаде на думку заперечувати реальність існування передміхурової залози.

Однак багато сексологів стверджують, що масаж простати не подобається переважній більшості чоловіків. Вони пояснюють це кількома чинниками:

Делікатність

Далеко не всі чоловіки у захваті від застосування сторонніх предметів, нехай навіть пальців коханої, в таке потаємне місце свого тіла, як пряма кишка.

Естетика

Погодьтеся, такі поняття, як виведення калових мас та сексуальне задоволення, якось погано асоціюються між собою.

Дивіться також: Історія відкриття точки G у чоловіків.

Відсутність відчуттів

Стимуляція передміхурової залози супроводжується появою приємних відчуттів сексуального характеру не в усіх чоловіків.

Крім того, ставлення лікарів до масажу простати навіть з лікувальною метою при простатиті далеко неоднозначне. У західних країнах у сучасних медичних посібниках з лікування простатиту масаж передміхурової залози було виключено зі списку рекомендованих лікувальних заходів ще 1968 року. З іншого боку масаж простати широко практикують в інших країнах світу. Тому багато американців їздять на Філіпіни, щоб пройти курс такого масажу.

Проте практично всі медики сходяться на думці, що масаж простати повинен здійснювати фахівець із належною медичною освітою та відповідними навичками цієї складної лікувально-діагностичної процедури.

Дивіться також: Як знайти точку G у чоловіка?

Аргументи за

Прихильники застосування стимуляції простати під час любовних ігор наводять на користь такі аргументи.

По-перше, цей вид масажу є відмінною профілактикою простатиту, який підстерігає чоловіка ближче до його 40-річчя, і імпотенції, якої в тій чи іншій мірі схильні чоловіки різного віку.

По-друге, масаж простати може бути альтернативною більш «хардкорного» експериментування та походів наліво. Крім того, багато жінок вважають, що якщо партнер дозволив їм це, то в його житті вони займають особливе місце.

Дивіться також: Як стимулювати точку G у чоловіків.

По-третє, техніка еротичного масажу простати немає практично нічого спільного з технікою масажу медичного. Медичну процедуру можна порівняти з відтиранням засохлої плями жиру з плити за допомогою звичайного, недорогого порошку та з докладанням максимуму зусиль. Еротичний масаж, виконаний ніжною рукою партнерки, — зовсім інша справа.

По-четверте, багато сексологів радять задіяти як альтернативу зовнішній масаж простати, запевняючи, що він здатний призвести до отримання не менш солодких відчуттів.

Чи вирішуватись на експерименти з чоловічою точкою G у своєму сексуальному житті, вирішувати тільки вам. Просто зважте всі за і проти і обов’язково обговоріть це питання з партнером або партнеркою.

5/5 - (1 гол.)
AnsWiki
Додати коментар