/ / Де знаходиться точка G у чоловіків?

Де знаходиться точка G у чоловіків?

У чоловіків теж є точка G? Де вона знаходиться?

 У чоловіків (як і в жінок) теж існує своя точка G, при масажі якої чоловік може отримати оргазм в кілька разів яскравіший, ніж зазвичай. Цього можна досягти навіть без стимуляції статевого члена.

Передміхурова залоза (чоловіча точка G) формою і розмірами нагадує невеликий каштан. Знайти її буде непросто, але за бажання можливо. Шукати треба навпомацки.  

Чоловіча точка G розташовується під сечовим міхуром чоловіка і оточує верхню частину сечівника.

Дістатися до чоловічої точки G можна тільки через анус — для цього потрібно просунутися вперед приблизно на 4–5 сантиметрів. Потрібно шукати невелику опуклість на передній стінці з боку живота. 

Правила стимуляції чоловічої точки G?  

  1. Повна розслабленість чоловіка і абсолютна довіра один одному. Якщо ваш партнер буде скутий, то нічого крім болісних відчуттів він не отримає. Запитайте у свого чоловіка, чи хоче він, щоб ви заходили так далеко, не робіть цього без його згоди. Не кожен чоловік готовий до такого роду близькості.
  2. Якщо у вас довгі або нарощені нігті краще відкладіть пошуки G-зони, оскільки ви можете завдати мікротравм в прямій кишці, а це дуже небезпечно. 
  3. Руки повинні бути ідеально чистими. Проникнення в пряму кишку — це неминуче потрапляння на шкіру ваших рук різних мікроорганізмів, здатних викликати запалення як чоловічих, так і жіночих статевих органів. Тому, зайнявшись чоловічою G-зоною, уникайте дотиків до пеніса, а також до своїх геніталій. А ще краще робити все це в тоненьких медичних рукавичках.
  4. Прийміть зручну позу для стимуляції точки G. Ваш чоловік повинен лежати на спині, а ви розташуйтеся між його ногами і за допомогою лубриканта (інтимного гелю-змазки) повільно і акуратно вводьте палець в анус, намацуючи там ущільнення. Як тільки ви виявите потрібний горбик, починайте його масажувати. Тиснути потрібно легенько, але ритмічно, обов’язково спостерігаючи за реакцією партнера. Еротичний масаж простати можна доповнити оральними ласками.
  5. Після масажу ретельно вимийте руки.

Якщо у вас з коханим все вийшло, ваший чоловік, крім легкого шоку, отримає незабутнє задоволення.

Вам також буде цікаво

Обговорення