Де знаходиться точка G у чоловіків?

У чоловіків теж є точка G? Де вона знаходиться?

Де знаходиться точка G у чоловіків?

Існує думка, що головним чоловічим органом є фалос. На ньому ж зосереджені усі ерогенні зони. Насправді ж у тілі будь-якого чоловіка є ще одна потужна сексуальна зброя, яка бере активну участь у кожному статевому акті. Мається на увазі передміхурова залоза або, іншими словами, простата.

Де знаходиться точка G у чоловіків?

У пориві пристрасті мало хто пам’ятає наявність простати. І зовсім дарма. Вона, як і головний чоловічий статевий орган, дуже чутлива до стимуляції. Деякі сексологи ставлять її в один ряд із жіночою точкою G, адже грамотний вплив на простату супроводжується незабутньою насолодою.

Дивіться також: Що таке точка G у чоловіків?

Як знайти в тілі чоловіка цю таємничу зону?

  1. Перед тим, як почати пошук заповітної точки в тілі свого партнера, попросіть його пройти невелику підготовку. Чоловікові в ідеалі слід очистити кишечник і випорожнити пряму кишку за допомогою клізми, що дозволить надати більшій естетичності масажу такого потаємного місця.
  2. Зробіть все можливе, щоб ваш партнер розслабився та повністю довірився вам. Його внутрішня невпевненість призведе до стиснення сфінктера та повного провалу вашого сексуального експерименту. З’ясуйте у чоловіка, чи справді він хоче брати участь у цьому. Інакше замість яскравої насолоди він відчує лише дискомфорт та біль.
  3. Обріжте обов’язково нігті. Якщо у вас нарощені нігті, навіть не спробуйте приступати до пошуку точки G, оскільки це загрожує появою мікротравм у прямій кишці у вашої коханої людини.
  4. Ретельно вимийте руки, причому не тільки до, а й після пошуку та знаходження заповітної точки. Не торкайтеся рукою, яка була задіяна у пошуку, до чоловічого статевого органу або до своїх геніталій, а ще краще використовуйте одноразові рукавички. Таким чином ви вбережете себе від різноманітних мікроорганізмів із товстої кишки партнера, які можуть призвести до розвитку запальних процесів.
  5. Не починайте пошуку простати на початку статевого акту. Краще перенести це на той момент, коли ви відчуєте швидкий настання кульмінації. Інакше ви можете просто зруйнувати сексуальний настрій партнера і навіть зробити йому неприємно.
  6. Зробіть своєму чоловікові еротичний масаж, починаючи з голови і плавно переходячи до живота та спини. Особливу увагу приділіть сідницям. Масажуйте партнера лагідними та ніжними рухами.
  7. Нехай ваш чоловік ляже на спину. Ви в цей час розташуєтеся між його ногами і дуже делікатно та обережно введіть палець у його задній прохід, не забуваючи при цьому скористатися вазеліновим маслом або спеціальним лубрикантом. Просуньтеся вперед приблизно на 4-5 см і спробуйте намацати на передній стінці кишки з боку живота опуклість розміром із каштан.
  8. Як альтернатива можете попросити партнера прийняти колінно-ліктьову позу або лягти на бік, бажано правий, і щільно притиснути до живота коліна. Таке становище не тільки полегшить завдання вам, а й дозволить чоловікові випробувати множинний оргазм. У цій позі м’язи тазу розслаблюються максимум.
  9. Якщо ви вдалося виявити ту саму чарівну точку, зупиніться і дайте чоловікові можливість звикнути до цього стану.
  10. Якщо ваш партнер не погоджується на внутрішній пошук точки G, спробуйте умовити його на зовнішню стимуляцію, яку також зручно здійснювати в колінно-ліктьовій позі або на боці. Проведіть пальцем по промежині чоловіка від мошонки назад і зупиніться ближче до отвору заднього проходу. Саме у цій зоні розташована простата.

Дивіться також: Чи існує точка G у чоловіків.

Сподіваємося, ці прості рекомендації допоможуть вам зробити справжнє задоволення партнеру і урізноманітнити по максимуму ваше сексуальне життя.

4.7/5 - (4 гол.)
AnsWiki
Додати коментар