Що таке точка G у жінок

Що взагалі є цією точкою з фізіологічної точки зору. Це орган чи тканина?
Що ж точкою G

Кожна сучасна людина, яка хоч трохи цікавиться питаннями сексуальності, напевно багато разів чула про якусь дивовижну точку G, яка знаходиться в жіночому тілі. Кажуть, що найменша дія на неї супроводжується оргазмом великої потужності. Однак факт існування магічної кнопки досі не можна вважати повністю доведеним, а її походження, місцезнаходження, форма, роль та значення залишаються предметом запеклих суперечок між сексологами та гінекологами всього світу. Спробуймо трохи розібратися в цьому питанні.

Дивіться також: Чи існує точка G у жінок?

Походження точки G у жіночому організмі

Найпопулярніша теорія появи точки G пов’язані з формуванням дітородних органів у зародка. Стать цих органів залежить від наявності або відсутності Y-хромосоми. Якщо зародок наділений XX-хромосомами, він народиться дівчинкою з піхвою, клітором, маткою та інші специфічними жіночими органами. Якщо ж йому дісталися XY-хромосоми, то з тих же клітин, які в попередньому випадку сформували жіночу сечостатеву систему, розвинуться пеніс, яєчка, передміхурова залоза хлопчика.

Вчені, базуючись на цих знаннях, припускають, що точка G — це невикористані тканини, які формують простату. Простата, як відомо, надзвичайно чутлива, тому не викликає подиву і настільки гостра реакція точки G на стимуляцію.

Назва точки

Вчені та медики досі не можуть зійтись на думку, як правильно називати цю ділянку тканин. Найчастіше його називають точкою G, зоною G. Повне ім’я — точка Граффенберга. Названо її на честь німецького гінеколога Ернста Граффенберга, який описав її у своїй книзі в 1950 році. Поруч із вище розглянутими термінами використовуються такі назви як «область дванадцятої години», «внутрішній тригер». У деяких літературних джерелах таємничу зону називають «губкою уретри», «жіночою простатою».

Дивіться також: Історія відкриття точки G у жінок.

Точка G за Графенбергом

Німецький гінеколог Ернст Графенберг описував цю точку, як невелику, але дуже чутливу ділянку, яка розташована на передній стінці піхви приблизно в 3-5 см від входу до нього. Точна відстань залежить від особливостей організму кожної конкретної жінки. Якщо точка G знаходиться у незбудженому стані, вона дуже непомітна. Однак при збудженні вона набуває більших розмірів і заявляє про себе несподіваним і потужним виверженням, яке ще називають «жіночою еякуляцією».

Точка G по Острженські

Доктор Адам Острженський з американського Інституту Гінекології у 2012 році зробив сенсаційну заяву. Він стверджує, що в ході дослідження виявив анатомічну структуру, яка знаходиться на мембрані промежини на відстані, що дорівнює 16,5 мм ззаду від зовнішнього отвору сечовивідного каналу.

Ця структура має довжину 8,1 міліметра і ширину 1,5-3,6 міліметра. Складається вона з двох частин: нижньої хвоста і верхньої голівки.

За словами вченого, точка G є своєрідним мішечком з добре окресленими стінками, які своєю будовою нагадують і запавші тіл, і сполучну тканину.

Дивіться також: Як знайти точку G у жінки.

Точка G у сучасних дослідженнях

Сучасні вчені припускають, що точка знаходиться на передній стінці піхви. Розташована вона за лобковою кісткою та уретрою у спеціальних потовщеннях зі складок на відстані 3-5, а іноді й більше сантиметрів від входу у піхву. Це маленька область діаметром 1 см, яка має форму боба. Під час стимуляції вона набухає і набуває вигляду невеликого горбка. Деякі медики заявляють, що цю зону оточує еректильна тканина, що нагадує кавернозні тіла в чоловічому дітородному органі, і її набухання у збудженому стані можна порівняти з міні-ерекцією.

Жінки розповідають, що торкання цієї точки призводить до появи відчуття, схожого на позиву до сечовипускання, навіть якщо сечовий міхур порожній. Однак після 2-10 секунд стимуляції з’являються сильні та різноманітні відчуття задоволення сексуального характеру.

Дивіться також: Як стимулювати точку G у жінки

Жіноча сексуальність — таємниця за сімома печатками. Якщо вчора вашу партнерку збуджували поцілунки в стегна, то сьогодні це може бути ласка грудей, а завтра — шиї. Чутливість великою мірою залежить від фази циклу, від емоційного стану жінки. Ще велика Коко Шанель говорила, що точка G у жінок знаходиться наприкінці слова шопінг (shopping). Тому і заповітна зона — це в жодному разі не аксіома, а скоріше привід для самодослідження та експериментів.

5/5 - (1 гол.)
AnsWiki
Додати коментар