Чи існує у жінок точка G?

Все це вигадка? Або ж ця точка є?

Точка G у жінок

Більшість жінок, як відомо, відчувають винятково кліторальний оргазм. Вагінальний залишається їхньою заповітною мрією. До того ж мало хто не чув про таємничу точку G, яка знаходиться десь у піхві. Ходять чутки, що стимуляція цієї зони супроводжується дивовижним оргазмом, з яким за потужністю не може зрівнятися навіть звичайний вагінальний. Однак насправді не все так просто.

Дивіться також: Що таке точка G у жінок?

Одні жінки стверджують, що стимуляція точки G викликає у них численні карколомні оргазми, які змушують їх переноситися в атмосферу млості і блаженства. Інші кажуть, що точка G – це міф, придуманий для того, щоб розвинути комплекс неповноцінності у жінок, які не мають вагінального оргазму.

Та й численні експерти у сфері сексуальності заявляють, що якби жіночий оргазм можна було б викликати натисканням однієї кнопки чи крапки, то напевно чоловіки, прагнучи показати себе суперкоханцями, давно її виявили б. У реальному житті кнопка-точка працює далеко не у всіх. В чому причина? Шукають не там, де треба? Чи, можливо, не у всіх жінок точка G функціонує належним чином? Спробуймо розібратися в цьому питанні.

Дивіться також: Історія відкриття точки G у жінок.

Пік популярності теорії про існування магічної точки в жіночому тілі настав у 1982 році, коли побачила світ книга американського гінеколога під назвою «Точка Джі та Інші Відкриття Людської Сексуальності». Книга стала справжнім бестселером. За деякими чутками її навіть переклали монгольською мовою. Практично у всіх країнах світу мільярди людей намагалися знайти у себе точку Джі, сподіваючись відчути неповторне блаженство. Сотні лікарів та вчених проводили багаторазові дослідження у цій галузі. І результати, як і зазвичай, виявилися вкрай спірними.

Докази проти існування точки G

По-перше, більшості вчених не вдалося вийти на слід G точки навіть за допомогою супер точних і сучасних приладів. Практично жоден хірург-гінеколог чи патологоанатом так і не побачив її на власні очі.

По-друге, всі наукові дослідження цього питання зазнали суворої критики в наукових колах через свою недостатню статистичну значущість і невелику кількість досліджуваних жінок.

По-третє, 2001 року солідне видання «Американський Журнал Акушерства та Гінекології» назвало горезвісну точку сучасним гінекологічним міфом.

По-четверте, поняття точки Джі неможливо знайти у сучасних, шановних спеціалізованих підручниках з анатомії, фізіології та гінекології.

По-п’яте, далеко не всі жінки знайшли цю таємничу точку свого тіла. Багато жінок у результаті стимуляції слизової оболонки в районі уретри випробували замість фантастичного оргазму сильні позиви до сечовипускання.

Дивіться також: Як знайти точку G у жінки.

Аргументація на користь існування точки

По-перше, американський гінеколог Ладас, один із авторів вищезгаданої книги, опитав понад дві тисячі дівчат у США та Канаді. Результати дослідження показали, що 82% респонденток знайшли у себе точку Джі, що викликає дивовижний оргазм.

По-друге, в 2008 році команда італійських вчених провела ультразвукове дослідження статевих органів у 20 жінок, внаслідок чого майже у половини досліджуваних дам було виявлено певне потовщення, розміщене між уретрою та піхвою. За словами жінок, у яких було виявлено потовщення, вони неодноразово відчували вагінальний оргазм.

По-третє, у 2012 році американський вчений Адам Острженскі, співробітник Інституту гінекології у штаті Флорида, провів патолого-анатомічне дослідження жінки, яка померла у віці 83 років. Він практично пошарово вивчив будову стінки піхви її тіла і виявив особливу анатомічну структуру, в якій він упізнав ту саму точку G. Звіт про виконану роботу був опублікований в The Journal of Sexual Medicine.

Дивіться також: Як стимулювати точку G у жінки

Хто ж має рацію, а хто ні в цьому питанні? Кому вірити?

Сучасні сексологи дотримуються наступної точки зору. Точка G є у всіх жінок. Однак у багатьох вона перебуває у своєрідному сплячому стані. Чутливість всіх ерогенних зон залежить від багатьох факторів. Одні ділянки «розроблені» сильніше, інші – ні, одні активізуються перед овуляцією, інші після неї. Важливу роль відіграє інтимний досвід, і вік жінки. Приблизно також і з точкою G.

Навіть сам родоначальник теорії точки G доктор Ернст Граффенберг, на честь якого її було названо, перед своєю смертю сказав, що на жіночому тілі немає точки, стимуляція якої не змогла б призвести до сексуального задоволення.

5/5 - (1 гол.)
AnsWiki
Додати коментар