Як знайти точку G у жінки

Як відшукати у жінки точку G? Це дуже складно?

Де у жінок знаходиться точка G і як її знайти? Ці питання, що інтригують, хвилюють практично всіх сучасних людей. Жінки хочуть отримати незабутні і незрівнянні відчуття, які викликає стимуляція цієї зони. Чоловіки бажають принести задоволення своїм партнеркам і одночасно підвищити свою самооцінку як талановитого та досвідченого коханця. У цій статті ми постаралися якомога детальніше описати, де шукати цю чарівну точку.

Дивіться також: Що таке точка G у жінок?

Жіноча точка G розташована на передній стінці піхви, на відстані близько 3-5 см від входу. Однак діапазон розташування зони становить 1-10 см. До того ж далеко не завжди вона розташована по центру стінки. Часто точка виявляється у правій чи лівої частини.

Знайти точку G не так вже й просто, але результат окупить усі ваші старання. Найголовніше, не забувайте, що у спокійному стані таємнича точка малопомітна і не перевищує своїми розмірами горошину. У стані ж збудження вона набухає, збільшується в розмірах в 2 рази і стає добре промацується. Крапка або точніше зона має трохи шорстку поверхню і чимось нагадує гусячу шкіру або шкірку волоського горіха, на відміну від гладкої текстури основної частини піхви.

Дивіться також: Чи існує точка G у жінок?

Отже, приступаємо до пошуку магічної точки:

  1. Насамперед, докладіть максимум зусиль, щоб викликати сильне збудження у партнерки. В ідеалі постарайтеся довести її до оргазму. У момент перед його настанням або безпосередньо після нього точка промацується найкраще.
  2. Найбільш зручною для пошуків є поза, коли партнерка лежить на спині, а її ноги широко розставлені. Обережно впровадьте два пальці у піхву, промацайте область, яка розташована під лобковою кісткою. Пам’ятайте, що цифрові статистичні дані про місцезнаходження точки G – це не аксіома, і у різних жінок зона може знаходитися в не зовсім однакових місцях.
  3. Практично у всіх представниць прекрасної статі цей відділ піхви відрізняється зниженою чутливістю. Тому, щоб його виявити, часто потрібно досить сильно і активно натискати на досліджувану зону. Попросіть жінку підказувати, у якому напрямі слід просуватися.
  4. Якщо в процесі ваших пошуків партнерка відчує поклик до сечовипускання, швидше за все ви на правильному шляху. При натисканні на точку G така реакція поруч із відчуттям дискомфорту у багатьох жінок. Не турбуйтеся, відчуття подібного типу досить швидко зникають, а на їх місце приходить почуття наростаючого збудження.
  5. Точка G нагадує невелику тверду грудочку, що не перевищує своїм розміром горошину. Намагайтеся захопити його за допомогою двох пальців. Потім починайте ритмічно стискати-розтискати грудочку, натискати і відпускати його, намагаючись при цьому діяти потужно і одночасно делікатно, щоб уникнути травмування чутливої слизової оболонки піхви.

Жінка і сама може спробувати знайти у себе зону G. Для цього їй потрібно прийняти позу, описану вище, або сісти на унітаз, щоб однією рукою вивчити вищезгадану ділянку передньої стінки піхви. У процесі обстеження рекомендується натискати іншою рукою на низ живота.

Дивіться також: Історія відкриття точки G у жінок.

На завершення слід зазначити, що не варто зациклюватися на стимуляції виключно зони G. Поєднуючи цей процес з масажем клітора, ви досягнете набагато швидших та ефективніших результатів у вигляді найпотужнішого оргазму.

5/5 - (2 гол.)
AnsWiki
Додати коментар