Як зайнятися сексом перший раз?

Як зробити цей вечір незабутнім? Чи є якісь «правила першого разу»?

Перший сексуальний досвід залишається в пам’яті надовго, якщо не на все життя. Для закоханих людей дуже важливо організувати цей момент правильно, щоб не зіпсувати задоволення. І хлопці, і дівчата перед першим сексом переживають однаково, адже це наступний і дуже важливий щабель в їх відносинах.Як зайнятися сексом перший раз?

Хлопці хвилюються, аби зробити все правильно і подарувати насолоду коханій. Натомість дівчата дуже бояться можливого болю під час першого сексу. Всі ці хвилювання не є безпідставними, адже такі ситуації трапляються досить часто під час першого сексу. Саме тому потрібно знати якомога більше про перший секс, аби бути готовим і уникнути розчарування.

Підготовка до першого сексу

  1. Організуйте романтичний вечір. Смачна їжа, свічки і музика допоможуть вам обом розслабитися, відчути себе ще більш впевнено. Ви можете також випити трохи вина або шампанського (звісно, якщо ви відповідного віку). Але не варто перегинати палицю і напиватися. В такому випадку, про приємні переживання можна і не говорити, ви просто зіпсуєте весь вечір. Все має бути в міру. Пам’ятайте про свою кохану людину, постарайтеся зробити все так, щоб їй було приємно та комфортно поряд з вами.
  2. Підготуйте затишне приміщення і, звичайно ж, ліжко. Застеліть м’які простирадла, розкидайте багато подушок. Створіть для себе та коханої людини комфортну і затишну атмосферу. Простежте, щоб у будинку більше нікого не було. Вимкніть телефони, залишіться удвох. Запаліть свічки і ввімкніть легку музику, це допоможе вам краще відчути одне одного.
  3. Щоб налагодити контакт найкраще починати перший секс з обопільних пестощів. Обіймайтесь, пестіть один одного, дивіться в очі — все це допомагає налаштуватися на потрібну атмосферу. Дуже важливо говорити про свої почуття. Не бійтеся цього, адже в такий момент, слова кохання будуть тільки спокушати вас.

Для першого сексу дуже важлива довіра один до одного. Хлопець повинен зуміти відчути бажання дівчини і навпаки. Не варто поспішати, робити все треба повільно і ніжно. Потрібно й пам’ятати про те, що перший раз може бути достатньо болісним для дівчини, тому корисно буде дізнатися, як знеболити перший секс, аби не зіпсувати собі спогади. Також варто зауважити, що дівчата не завжди отримують оргазм (задоволення) від першого сексу. Аби з вами такого не сталося перегляньте дієві поради, які допоможуть отримати оргазм.Як зайнятися сексом перший раз?Важливо! Не можна не згадати про вік людей, які готуються зайнятися сексом вперше. На жаль, зараз люди починають займатися сексом дуже рано. Це відбувається через те, що підлітки в сучасному суспільстві дозрівають дуже швидко і починають цікавитися сексом ледь не з 10 років. Якщо ти неповнолітній, то тобі варто знати, зі скількох років можна займатися сексом без шкоди для здоров’я!

Висновки

Перший секс — це важливо. Вагатися і хвилюватися перед першим разом — абсолютно нормально, це відбувається як з дівчатами, так і з хлопцями. Не поспішай із першим сексом. Навіть якщо подружки уже мали сексуальний досвід, не зважай на них. Дослухайся до себе: це твій особистий перший раз, він має відбутися, коли комфортно тобі, а не комусь там.

AnsWiki
Додати коментар