Як отримати оргазм жінці? Шість способів, які реально працюють!

Як навчитися отримувати оргазм, а не імітувати його?

Сексологи впевнені, що оргазм неможливий без культивування приємних відчуттів під час статевого контакту. Процес досягнення жінкою оргазму — це процес пробудження її чуттєвості, отримання і накопичення приємних сексуальних відчуттів при подразненні ерогенних зон, наростання і посилення сексуального збудження. Приємні відчуття підсумовуються і дають «сексуальний вибух» у вигляді оргазму. Тому навчитися завжди отримувати сексуальне задоволення можна тільки одним способом — слухати своє тіло.

Шість способів, які допоможуть регулярно отримувати оргазм:

1. Приберіть бар’єри. Практично у всіх існує, прищеплене в дитинстві батьками, упереджене ставлення до сексу, в тому числі і сексуальні заборони. Згадайте (бажано разом з партнером), які табу вкладали у вашу голову, наприклад, «вона розпусна жінка, тому що робить так». Виявивши ваші особисті бар’єри, набагато простіше їх усунути. Джина Огден, доктор психології, автор книги «Повернення бажання», радить скласти список подібних фраз разом з чоловіком, а потім пройтися по ньому з олівцем, безжально викресливши ті пункти, які не відповідають вашій особистій позиції в питаннях допустимого в сексі. Можливо, спробувавши щось з викресленого, ви зрозумієте, що саме цього вам і не вистачало в ліжку. 

2. Станьте дослідником. Зробіть один одному масаж ніг — ви здивуєтеся, наскільки це еротично. На стопі дуже багато точок, що відповідають за різні органи, і, розім’явши їх, ви приведете в «бойову готовність» весь організм. Потім можна перейти і до інших частин тіла.

3. Займайтеся спортом разом. Доктор медицини Деніел Монті впевнений, що підтримати лібідо допомагає спільна фізична активність: можна пограти в теніс, зайнятися йогою, поплавати або побігати. Навіть просто довга піша прогулянка зблизить вас, адже ви разом працюєте над своїми тілами для того, щоб вони приносили радість вам і вашому партнерові. Тільки не перестарайтеся!

4. Тримайте секс-м’язи в тонусі. Під час оргазму працюють м’язи в області тазу, попереку, стегон і органів черевної порожнини. Щоб насолода була більш повною — ці м’язи повинні бути натренованими!

Як отримати оргазм жінці? Шість способів, які реально працюють!

Німецький гінеколог Арнольд Кегель розробив спеціальну гімнастику для секс-м’язів:

  • Напружуйте і розслабляйте м’язи промежини. Почніть з 10 скорочень, поступово доводячи їх кількість до 50. Ви можете виконувати цю вправу в будь-якому місці, причому абсолютно непомітно для оточуючих, наприклад, за кермом автомобіля, за робочим столом, в метро.
  • Ті ж м’язи скорочуйте швидко, а розслаблюйте повільно, роблячи до 10 зупинок за одне розслаблення.
  • Швидко стискайте їх і так само швидко розслаблюйте.
  • Дуже повільно скорочуйте ці м’язи, відчуваючи, наскільки глибоко поширюється напруга в піхву, і швидко розслаблюйте.

Найпростіші вправи з фітболом:

  • Сидячи на фітболі, робіть кругові рухи тазом в різних площинах.
  • Сидячи на фітболі, по черзі піднімайте вгору спочатку одне, а потім інше стегно.

5. Відпочиньте від сексу. Ця порада може здатися парадоксальною, але вона і правда працює. Іноді ви занадто багато чекаєте від сексу і від цього не можете розслабитися. А без розслаблення не буває збудження. Спробуйте просто провести романтичний вечір разом, давши зрозуміти партнеру, що він не обов’язково закінчиться постільними втіхами. Це поверне у відносини елемент спонтанності, який завжди позитивно діє на лібідо (і його, і ваше).

6. Фантазуйте. Фантазії про секс допомагають жінкам повністю розкриватися, вживатися в нові ролі, ставати сексуальною і бажаною. Але існують настільки сором’язливі жінки, які навіть подумати бояться про свої еротичні фантазії. Треба відкинути всі сумніви, і почати експериментувати.

AnsWiki
Додати коментар