/ / Як знеболити перший секс?

Як знеболити перший секс?

Я з хлопцем зустрічаюся вже 4 місяці і ми обоє думаємо зробити це, але я дуже боюся болю, який може виникнути. Чи можна якось знеболити перший секс?

Перший секс — подія, що залишається в пам’яті кожного з нас на все життя. Це дуже хвилюючий момент, але в той же час дуже бажаний. Перед першим сексом однаково переживають і хлопці, і дівчата, проте кожен за своє. Для хлопця важливо проявити себе справжнім чоловіком, адже це значною мірою впливає на їх самооцінку. Дівчата ж переживають через те, що перший секс завдасть їм болю, адже це досить поширена думка. 

Варто сказати, що біль під час першого статевого акту має біологічні передумови і це цілком нормальна супутня реакція організму. Проте не можна не зауважити, якщо перший секс «організовано» правильно, то болісних відчуттів можливо взагалі уникнути. 

На жаль, страх болю дуже сковує дівчат під час першого статевого акту, що, безсумнівно, негативно впливає на відчуття. Саме тому багато хто цікавиться, як же знеболити перший секс, аби не зіпсувати перше враження про нього.

Як знеболити перший секс?

Одразу зауважимо, що спеціальних медикаментозних засобів для таких випадків немає. Перший секс — особливий момент і партнерам потрібно зробити багато для того, щоб ідеально до нього підготуватися. 

Що ж саме варто зробити і на що звернути увагу, аби перший секс був незабутнім:

  • По-перше, ти маєш бути абсолютно впевненою в своїх почуттях і бажаннях по відношенню до партнера. Ви повинні повністю довіряти одне одному. Якщо ти впевнена, що саме з цією людиною хочеш втрати цноту, якщо ти кохаєш його і це взаємно, то ніякого болю бути не повинно.
  • По-друге, ти і твій партнер повинні бути достатньо збудженим. При збудженні в чоловіка й в жінки виділяється спеціальна змазка, яка робить секс приємним і безболісним. Якщо немає збудження, то змазка не виділяється і статевий акт може приносити больові відчуття обом партнерам. Змазку можна купити, але все-таки природна набагато ефективніша. До того ж варто сказати, якщо дівчина збуджена, вона розслабляється і не думає про можливий біль, який її очікує, а це дуже важливо. Якщо дівчину паралізує страх болю, то ні про які приємні відчуття мова йти не може!
  • По-третє, створіть романтичний настрій. Підготуйте кімнату, в якій має відбутися ця знаменна для вас обох подія. Також ви можете дозволити собі трохи алкоголю — келих вина або шампанського. Але не варто зловживати, адже ви можете втратити контроль. Сп’янівши, ви не будете володіти ситуацією або й зовсім зіпсуєте весь вечір. Зрозуміло, що ця порада стосується людей, які вже досягли повноліття!

Також варто сказати, що є презервативи з анестетиком, які послаблять біль при першому сексі. Проте більшість опитаних стверджує, що вони абсолютно не знеболюють перший секс.  

Висновок

Перший секс — особлива подія в житті кожного. Якщо ви хочете, щоб все пройшло успішно, варто пам'ятати декілька простих рекомендацій, що наведені вище. Пам'ятайте, якщо ви дійсно кохаєте й достатньо збуджені, то все пройде безболісно і принесе вам задоволення. Якщо ж ваший перший раз буде з людиною, яка вам байдужа, то, швидше за все, болісні відчуття будуть. Все у ваших руках, будьте відповідальними і не забувайте про контрацепцію.

Вам також буде цікаво

Обговорення