Скільки разів на тиждень потрібно займатися сексом?

Скажіть, будь ласка, як часто потрібно займатись сексом?

Скільки разів на тиждень потрібно займатися сексом?

Якщо у вас є можливість і бажання, то займайтеся сексом скільки хочете (хоча, звісно, межі є для всього). Секс позитивно впливає на організм як чоловіків, так і жінок. Після сексуальної розрядки підвищується настрій. Люди стають щасливішими та добрішими. 

Звісно, варто сказати, що рівняти всіх під одну планку неможливо і неправильно. Хтось може займатись сексом по 3 рази на день і буде мало, а комусь і 1 разу в тиждень достатньо.

У середньому ж, якщо ви здорові і повні сил, займатись сексом бажано не менше двох-трьох разів на тиждень. Саме таку цифру називають сексологи. Для підтримки гарного самопочуття і настрою цього цілком достатньо. Не забувайте, що секс дуже важливий для фізичного здоров’я та й для психічного також. Вже доведено, що люди, які регулярно займаються сексом живуть довше та хворіють менше.

Читайте також: «Скільки разів жінка може кінчити?»

Сучасна ж масова культура іноді занадто акцентує на сексі увагу молодих чоловіків і вони, надивившись фільмів «для дорослих», намагаються вразити жінок своїми сексуальними можливостями і здійснити якомога більше «зносин». Але, на жаль, кількість не означає якість. Лікарі ж кажуть, що зношувати свій організм не варто. При надмірній старанності може наступити занепад фізичних і навіть розумових сил. Звичайно, якщо вас «з’їдає» бажання, то терпіти не потрібно.

Читайте також: «Скільки крові в збудженому члені?»

Тому прислухайтесь до свого організму, до бажань свого партнера і все вийде якнайкраще. Пам’ятайте, що рекомендована цифра – 3 рази на тиждень, а там вже слідкуйте за своїми бажаннями.

5/5 - (1 гол.)
AnsWiki
Додати коментар