/ / Скільки разів жінка може кінчити?

Скільки разів жінка може кінчити?

Скільки оргазмів може отримати жінка за одну «ніч кохання»? Чи можна дійсно кінчати по 10–11 разів? Чи це міф?

Фізіологічно жіночий оргазм — це спазматичні скорочення м’язів входу піхви в кульмінаційний момент статевого акту. Вони можуть супроводжуватися сильними хвилями насолоди, що розходяться по усьому тілу.

На жаль, за медичною статистикою, від 30 до 40% жінок в світі взагалі не відчувають оргазму або ж відчувають його вкрай рідко.

Навіть жінки з нормальною здатністю до сприйняття сексуальної насолоди отримують його не при кожному статевому акті. Сексологи вважають, що якщо до 20–23 років дівчина не відчула оргазму, — це норма, а от після 25 років, за умови регулярного сексу, відсутність оргазму можна вважати порушенням. Тому, якщо ви помітили в себе таку проблему, не зволікайте з походом до лікаря. Ваше сексуальне здоров'я - у ваших руках.

Якщо ж у вас все в порядку з оргазмом і вам цікаво, скільки ж разів можна його отримати, то, на жаль, конкретної відповіді тут немає.

Читайте також: «Що таке кунілінгус?»

Багато жінок на форумах стверджують, що можуть кінчати по 10–11, а подекуди і по 12 разів за ніч. Але ніхто не знає, чи не перебільшують вони свої підрахунки. Більш вірогідно те, що здорова жінка за годину-дві сексу може кінчити 2–3 рази.

Звичайно ж, в період страшенної закоханості ці показники можуть збільшуватися, тому що викид гормонів дуже потужний. З часом почуття стають не такими пристрасними і кількість оргазмів може зменшитися. Але нічого страшного в цьому нема, так відбувається в більшості сімейних пар. Якщо ж ваше сексуальне задоволення знизило свою інтенсивність, чи ви взагалі перестали отримувати задоволення - негайно зверніться до лікаря, адже така ситуація може свідчити про наявність проблем зі здоров'ям. На нашому сайті ви знайдете цікаві та дієві поради, «Як отримати оргазм?», якщо у вас його ще не було.

Вам також буде цікаво

Обговорення