Скільки разів жінка може кінчити?

Скільки оргазмів може отримати жінка за одну «ніч кохання»? Чи можна дійсно кінчати по 10–11 разів? Чи це міф?

Фізіологічно жіночий оргазм — це спазматичні скорочення м’язів входу піхви в кульмінаційний момент статевого акту. Вони можуть супроводжуватися сильними хвилями насолоди, що розходяться по усьому тілу.Скільки разів жінка може кінчити?

На жаль, за медичною статистикою, від 30 до 40% жінок в світі взагалі не відчувають оргазму або ж відчувають його вкрай рідко.

Навіть жінки з нормальною здатністю до сприйняття сексуальної насолоди отримують його не при кожному статевому акті. Сексологи вважають, що якщо до 20–23 років дівчина не відчула оргазму, — це норма, а от після 25 років, за умови регулярного сексу, відсутність оргазму можна вважати порушенням. Тому, якщо ви помітили в себе таку проблему, не зволікайте з походом до лікаря. Ваше сексуальне здоров’я – у ваших руках.

Якщо ж у вас все в порядку з оргазмом і вам цікаво, скільки ж разів можна його отримати, то, на жаль, конкретної відповіді тут немає.

Читайте також: «Що таке кунілінгус?»

Багато жінок на форумах стверджують, що можуть кінчати по 10–11, а подекуди і по 12 разів за ніч. Але ніхто не знає, чи не перебільшують вони свої підрахунки. Більш вірогідно те, що здорова жінка за годину-дві сексу може кінчити 2–3 рази.

Звичайно ж, в період страшенної закоханості ці показники можуть збільшуватися, тому що викид гормонів дуже потужний. З часом почуття стають не такими пристрасними і кількість оргазмів може зменшитися. Але нічого страшного в цьому нема, так відбувається в більшості сімейних пар. Якщо ж ваше сексуальне задоволення знизило свою інтенсивність, чи ви взагалі перестали отримувати задоволення – негайно зверніться до лікаря, адже така ситуація може свідчити про наявність проблем зі здоров’ям. На нашому сайті ви знайдете цікаві та дієві поради, «Як отримати оргазм?», якщо у вас його ще не було.

AnsWiki
Додати коментар