/ / З якого віку продають презервативи?

З якого віку продають презервативи?

Скажіть, будь ласка, з якого віку можна купувати презервативи? Чи існують взагалі вікові обмеження?

Статеве дозрівання сучасних дітей починається дуже рано. Тому не дивно, що діти цікавляться, де, коли і в якому віці можна купити презервативи.
Користь презерватива неможливо переоцінити. Він вбереже вас від незапланованої вагітності, а також від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Сьогодні вибір презервативів дуже різноманітний як за ціною, так і за його властивостями. Є навіть різнокольорові презервативи, хоча й не зрозуміло, для чого вони.
Що ж стосується цін на презервативи, то упаковку (3 шт) можна купити за 30 гривень. Це презервативи нормальної якості, які не розірвуться у найвідповідальніший момент. Звісно, є й дорожчі, але все залежить від вашого гаманця.
Якщо ви підліток і хочете купити презерватив, то мусите знати, що ніяких вікових обмежень щодо їх продажу не існує. Купити презерватив може навіть 10-річна дитина.

Читайте також: «Зі скількох років можна займатися сексом?»
Тому, якщо вам необхідні презервативи — не соромтеся, вам мають їх продати. Продавець просто не має права відмовити вам. Купити презервативи можна в аптеці чи в звичайному супермаркеті. Але ще потрібно знати, як обрати розмір презерватива.

Вам також буде цікаво

Обговорення