З якого віку продають презервативи?

Скажіть, будь ласка, з якого віку можна купувати презервативи? Чи існують взагалі вікові обмеження?
З якого віку продають презервативи?

Статеве дозрівання сучасних дітей починається дуже рано. Тому не дивно, що діти цікавляться питаннями: де, коли і в якому віці можна купити презервативи. Користь презерватива неможливо переоцінити. Він вбереже вас від незапланованої вагітності, а також від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Сьогодні вибір презервативів дуже різноманітний як за ціною, так і за його властивостями. На ринку можна зустріти навіть різнокольорові презервативи, хоча й не зрозуміло, для чого вони.

Ціна презервативів

Що ж стосується цін на презервативи, то упаковку (3 шт) можна купити за 50-60 гривень. Це презервативи нормальної якості, які не розірвуться у найбільш відповідальний момент. Звісно, є й дорожчі, але все залежить від вашого гаманця. Варто зауважити, що надто дешеві презервативи не вирізняються своєю надійністю. Дуже часто вони рвуться, що призводить до вкрай небажаних наслідків, тому краще не економити, адже мова йде про ваше здоров’я та майбутнє!

З якого ж віку можна купити презервативи

Якщо ви підліток і хочете купити презерватив, то мусите знати, що ніяких вікових обмежень щодо їх продажу не існує. Купити презерватив може навіть 10-річна дитина.

Тому якщо вам необхідні презервативи — не соромтеся, вам мають їх продати. Продавець просто не має права відмовити вам. Купити презервативи можна в аптеці чи в звичайному супермаркеті. Але ще потрібно знати, як обрати розмір презерватива. Крім того, не зайвим буде дізнатись, як правильно надягати презерватив, аби не виникло ніяких неприємностей в майбутньому. 

Важливо! Звичайно ж, варто зауважити, що вступати в статеві стосунки можна підліткам, які досягли статевої зрілості — у 16-18 років. Саме в такому віці рекомендується розпочинати статеве життя, аби не завдати шкоди своєму психічному та фізичному здоров’ю.

5/5 - (5 гол.)
AnsWiki
Додати коментар