/ / Як вибрати розмір презерватива?

Як вибрати розмір презерватива?

Скажіть, будь ласка, як правильно вибрати розмір презерватива? Чи є якісь рекомендації?

Всі люди обожнюють секс. Це дуже важлива складова нашого життя. Від незапланованої вагітності та різних інфекцій нас рятують старі-добрі презервативи. І тут важливо правильно вибрати презервативи, особливо це стосується розміру.

Зрозуміло, що якщо презерватив буде занадто великий, то він зісковзне від першого ж руху і не захистить вас. Якщо ж він буде занадто маленький, то ви взагалі не зможете його одягнути. А якщо навіть і одягнете, то існує дуже велика ймовірність того, що він порветься.

Тому давайте з’ясуємо, як же правильно вибрати розмір презерватива? На що потрібно звернути увагу?

Аби правильно вибрати розмір презерватива — ви повинні виміряти свої принади. Звичайно, ви можете піти шляхом проб і помилок і купувати щораз нову упаковку. Але це займе багато часу і коштів, тому простіше виміряти. Особливу увагу зверніть на ширину, ви маєте її запам’ятати.

Наступне, що ви маєте знати — це те, що в Європі, а отже і в Україні, зазвичай випускають презервативи наступних 3-х розмірів: 49 мм, 52 мм та 56 мм. В нас найпоширеніший — 52-й розмір. Якщо ширину перевести в діаметр, то отримуємо 31 мм, 33 мм і 35 мм.

Читайте також: «Як правильно надягати презерватив?»

А зараз перейдімо безпосередньо до розмірів презервативів. Як ви вже знаєте, вони розрізняються як довжиною, так і шириною. Середня довжина всіх презервативів — 18 см. Пропоную до вашої уваги таблицю розмірів:

  • S — базовий: 4–3 см в ширину;
  • M — середній: 5 см в ширину;
  • L — великий: більше 5 см в ширину;
  • XXXL, Extra Large: більше 6,2 см в ширину в області головки і більш ніж 5 см в ширину біля основи статевого члена.

Тепер все дуже просто. Якщо ви знаєте свою ширину, то просто на упаковці знайдіть відповідну цифру.

Вам також буде цікаво

Обговорення