Яку собаку краще подарувати дитині?

Підкажіть, яку собаку можна подарувати дитині? Яка порода спокійна і підходяща для життя в сім'ї?

Якщо хочете зробити дитині подарунок, придивіться до собак, які люблять дітей. Потрібно виходити з того, що кожна порода собак володіє різним характером. Для подарунка дітям точно не підійдуть бійцівські і сторожові собаки. І, як кажуть фахівці, краще брати сучок — вони менш агресивні. Існують дуже спокійні породи собак, які ідеально підійдуть для сім’ї і дитини, але потрібно також враховувати що кожна собака — індивідуальність.

Ось кілька найкращих кандидатів на місце домашнього вихованця: лабрадор ретривер, золотистий ретривер, такса, спаніель-кокер, Вестхайленд, ірландський сетер, коллі, німецька вівчарка (сучка), шнауцер.

Яку собаку краще подарувати дитині?

Зверніть увагу!
Чотирилапий друг для Вашої дитини — це, звичайно, добре, є з ким пограти і побігати. Але завжди будьте на чику, не залишайте дитину наодинці з собакою, поки вона не навчиться правильно з нею поводитися.

Окремо хотілося б відзначити лабрадора, собаку, яка ідеально підходить для життя у великій родині. Собака хоч і велика, але дуже добра і розумна. З нею буде весело рухомим дітям, бо ця собака любить дуже багато гуляти. Лабрадор вважається найпопулярнішою сімейною собакою. Так що вибір за Вами.

AnsWiki
Коментарі: 0
  1. Тімоха

    Я б надав перевагу такій породі собак як Гуль Донг його ще називають Пакистанський мастіфф або ж бульдог . Дана порода собак підійде для тих хто хоче виховати в дитині безстрашшя, повагу та дисципліну адже це найнебезпечніша порода собак яка може напасти на людину. Але не варто боятися якщо ви її видресируєте то вона буде захищати вас, вашу дитину і навіть ваш дім.

  2. Пасічинська Христина

    Ми купили долматинця ще 8м років тому…зараз вдома малюк, то вона до нього не підходить бо знає що не можна і має своє місце…в дворі дітки її дуже люблять, хоч вона в них може цукерку відібрати але бродячих собак наганяє з двору…легко піддається дресеровці, хороший розумний друг для дитини і дорослого…може захистити і погратися, я буду спокійна коли моя дитина підросте і буде собаку десь за хвіст чи вухо дьоргати бо вона не скривдить дитину адже собака не агресивна і не злопам’ятна…також це єдина порода яка сміється і в неї немає запаху, що в квартирі можна тримати.
    НЕДОЛІК: впертість, вона все розуміє що від неї вимагають але вона як не хоче то впреться і тут тільки підвищити тон поможе і красивий зовнішній вигляд (кожен реагує) ))

Додати коментар