З якого віку дитині можна дивитися мультики?

Моїй дитині два з половиною роки. Чи можна їй дивитися мультики і в якій кількості?

Всіх батьків цікавить питання — коли малюкам можна починати дивитися мультики. Чи шкодять мультики маленьким діткам?

Звичайно ж, бувають випадки, коли батьки дозволяють дивитися мультики вже у віці 1 року. Але так робити категорично не можна! Тому що швидке мелькання кадрів і гучний звук дуже негативно позначаються на нервовій системі і психіці дитини. З якого віку дитині можна дивитися мультики?

Коли ж можна починати показувати мультфільми малюкам?

Починати дивитися мультики можна у віці від півтора до двох років (краще з 2). Але тільки по 1–2 мультику в день, а ще краще включити малюкові якусь програму про тварин, так буде набагато пізнавальніше. При цьому ви обов’язково повинні бути з малюком і стежити за його реакцією: чи не плаче він, чи не злякався і т. д.

Читайте також: «Чи можна дітям дивитися фільми у форматі 3D?»

Якщо у вас вдома буде постійно увімкнений телевізор, то ваша дитина і ви будете перебувати в постійному шумі та гаморі, а це може негативно позначитися не тільки на гармонії вашої родини, але й на психіці дитини.

Ретельно вибирайте матеріал, який ви показуєте своїй дитині. У мультику не повинно бути насильства, бійок, лайки. Він не повинен бути занадто яскравим і гучним. Спочатку самі перегляньте те, що ви хочете показати малюкові, не пускайте все на самоплив, адже йдеться про вашу дитину.

AnsWiki
Коментарі: 0
  1. Анонім

    Мультики мають градацію за віком. Так, суспільство чомусь думає що раз мультик “то для дітей”. Але ні. Існує дуже багато мультиплікації для дорослих. Навіть ті ж “Тачки 3” піднімають такі проблеми які діти просто не зрозуміють за браком життєвого досвіду.
    Так що краще спочатку перевірити самому.

Додати коментар