Скільки серій в серіалі «Величне століття»?

Скажіть, будь ласка, скільки серій в «Роксолані»?

В Україні вже, мабуть, по третьому колу передивляються «Величне століття». Увагу українських жінок прикували до фільму, що описує глибоке кохання між Сулейманом та Гюрем та всі ті перешкоди, які трапляються в їхньому житті. Влада, кохання, інтриги – це вбивчий коктейль для фільму, який стовідсотково гарантує успіх. Скільки серій в серіалі «Величне століття»?

Зйомки турецького телесеріалу «Величне століття» тривали три роки, з 2011 по 2014. Серіал став найдорожчим в історії турецького кінематографу. Просто шалені гроші та зусилля пішли на створення декорацій та костюмів та й про гонорари для артистів також забувати не треба. Все до купи та й набігає кругленька сума, але шалена популярність окупила серіал.

Скільки ж серій в серіалі «Величне століття. Роксолана»?

Оскільки серіал став дуже прибутковим і популярним у багатьох країнах, то ясна річ, що режисери зацікавлені знімати якомога більше серій. А точніше станом на сьогодні відзнято вже 155 серій, але дуже ймовірно, що серіал захочуть продовжити.

Судячи з останніх подій в серіалі, а також враховуючи те, що на ньому можна добре заробити, можна припустити, що серій «Величного століття» буде ще багато. У «Величного століття» дуже багато вірних шанувальників, які говорять, що будуть дивитися серіал, якщо там буде і 300–400 серій.

AnsWiki
Додати коментар