/ / Катя Чілі хвора?

Катя Чілі хвора?

Катя Чилі хвора чи що? Дивилася «Голос» і здалося, що вона хворіє, вигляд має поганенький.

З появою Каті Чилі на «Голосі країни — 7» здійнялася така купа питань. Всі хочуть знати, хто вона, одружена вона, чи хвора вона чимось, чи є в неї діти? Воно й не дивно, адже Катя Чилі на «Голосі» просто покорила всіх. Судді не могли прийти до тями після її виступу і кожен запрошував до своєї команди.

Абсолютно всі судді і глядачі були вражені до глибини душі виступом співачки. Вдала пісня плюс блискуче, пронизливе виконання Каті «порвало» всіх. З виступом, звичайно, все було просто супер, а от зовнішній вигляд трішки підкачав.

Катя виглядала дуже виснаженою, змученою та худою. А запнута на голові хустка додала мінімум десять років віку. От всі й почали питати, а чи не хвора часом співачка?

Та, на щастя, зараз Катя Чилі здорова. Але варто сказати, що в 1999 році у гастрольному турі призерів «Червоної рути» сталося те, про що співачка говорить неохоче: на одному з концертів Катя впала зі сцени, втратила свідомість і дуже пошкодила хребет.

Єдиним, хто їй допоміг, був Сашко Положинський. Він відніс її на руках в машину швидкої допомоги і підтримував після.

Був довгий період реабілітації, у співачки почалася депресія. Вона переглянула погляди на життя, зрозуміла, що справжніх друзів і близьких людей дуже мало, а ще через те, що сталося почала боятися сцени.

Навіть думала про те, щоб взагалі припинити виступи, але потім вийшла з депресивного стану, записала новий альбом і поїхала з ним в тур по Англії і Росії.

Але це все вже в минулому. Катя здорова і готова до нових звершень. А її зовнішній вигляд на «Голосі країни — 7», швидше за все, зумовлений вибором пісні.

Та й варто зауважити, що співачка ніколи не відрізнялася вибором вишуканих суконь та витончених підборів.

Її стиль можна назвати екстравагантним. Це стосується як одягу, так і зачісок зірки. В Каті було як екстримально коротке, так і максимально довге волосся. Сценічні образи також не назвеш звичними. Співачка не боїться експерементів. Це стосується і її творчості. Може, саме тому вона так подобається всім.

Вам також буде цікаво

Обговорення