/ / Хто така Катя Чілі?

Хто така Катя Чілі?

Хтось чув, хто така Катя Чилі? Бо зараз про неї всі говорять чомусь.

Катя Чилі (Chilly) — це відома українська співачка. Справжнє її імʼя — Кондратенко Катерина Петрівна. Співачка народилася у Києві, в 1978 році.

Катя почала співати ще в школі. З третього класу активно співала у фольклорному хорі. Також навчалася в музичній школі ( клас фортепіано та віолончель). Але серйозну співочу карʼєру розпочала у 1992 році. Катя виступила на конкурсі «Фант-лото Надія» і взяла там гран-прі.

У 1996 році Катя Чилі стала найбільш визначним відкриттям в українській музиці. В тому ж році зайняла перше місце (серед поп-виконавців) на фестивалі «Червона рута».

У період з 1997 по 1999 рік Катя випустила свій перший альбом, що називався «Русалки In Da House». Популярності довго чекати не довелося. Співачка гастролювала країнами Європи, у США, навіть в Єгипті. Успіх був колосальний.

Музика Каті Чилі зачаровує і проникає до глибини душі. В основному, співачка співає українською мовою, у піснях багато фольклорних елементів. Її музика вважається альтернативною, неформатною, може, саме через це вона так заворожує.

Проте, як не дивно, з 2010 року в карʼєрі співачки було певне затишшя. Вона рідко зʼявлялася на публіці, на телебаченні її теж не було видно, лише поодинокі виступи в деяких музичних програмах. Наприклад, у 2016 вона зʼявилася у програмі «Моя музика» на каналі М2, де заспівала пісню «Понад хмарами».

Але все змінилося, коли Катя Чилі прийшла на «Голос країни — 7» і заспівала просто фантастично красиву пісню. Це був просто фурор. Всі судді аплодували їй стоячи, а зал наскільки розчулився та проникся її співом, що в багатьох очах можна було побачити сльози. Джамала навіть заспівала з нею дуетом, сидячи просто на підлозі, на що зал відреагував гучними оплесками.

Хоча до неї й повернулись всі зіркові тренери, але співачка обрала Тіну Кароль. Яка, в свою чергу, сказала Каті: «Як ти потрібна Україні…». Хоч на початку Катя й говорила, що вона прийшла просто заспівати, а не брати участь у конкурсі, але судді вмовили її залишитись.

Отож, після такої реакції глядачів варто очікувати нових пісень, нових альбомів від талановитої артистки.

Вам також буде цікаво

Обговорення