Що таке «селфі»?

Іноді, в описі до якоїсь фотографії, зустрічається слово «селфі». Що це таке?

Селфі — це фотографія зроблена самим фотографованим. Ймовірно ви бачили багато таких фотографій в соціальних мережах — перед дзеркалом, або зроблених з відстані витягнутої руки. Як правило, знімають в таких випадках на вбудовану камеру телефону.Що таке «селфі»?

Найпершим використанням слова «СЕЛФІ» можна вважати 2002 рік, коли воно з’явилося на одному австралійському форумі, хоча подібні фотографії-автопортрети зустрічалися набагато раніше. Довгий час фото в стилі СЕЛФІ були ознакою поганого тону — адже фотокамери в телефонах були поганої якості.

Величезну популярність СЕЛФІ отримали на початку 2010-х років, коли з’явилося безліч телефонів з прийнятними якістю знімків. Тоді ж і стало популярним саме слово «СЕЛФІ». Журнал Time відзначив, що слово «СЕЛФІ» увійшло в «Топ-10 модних слів» 2012 року. За даними деяких опитувань, дві третини жінок у віці 18–35 років використовували метод СЕЛФІ для розміщення фотографій в соціальних мережах.

Відомо безліч СЕЛФІ які зробили знаменитості. Одним з найпопулярніших стали фотографії Барака Обами, Девіда Кемерона і Хелле Торнінг-Шмідт на поминках Нельсона Мандели.

AnsWiki
Додати коментар