Секс після видалення пахової грижі

Коли можна займатися сексом після операції на паховій грижі?
Секс після видалення пахової грижі

Дуже багато людей страждають від пахових гриж. Частіше за все їх видаляють хірургічним шляхом. І після операцію людей цікавить багато питань, що робити можна, а що не можна. Одне з таких питань стосується і сексу. А точніше, коли ним можна займатися після операції?

Тут все дуже індивідуально, тому про це потрібно запитати у свого хірурга, тому що він краще і більше знає про ваш післяопераційний стан. Якщо ж ви цього не зробили, то, можливо, вам допоможе наступна інформація.

Оральним сексом можна займатися на 5–6 день після операції. Нічого небезпечного в цьому немає і нічого поганого з вами не станеться. Скоріше навпаки — якщо не підходити до цього із зайвим фанатизмом, оральний секс навіть допоможе вам відновитися після операції.

Читайте також: «Скільки разів на тиждень потрібно займатися сексом?»

А от з класичним сексом доведеться зачекати. Якщо після операції минуло недостатньо часу, секс може призвести до небажаних наслідків:

  • посилення набряку;
  • больові відчуття в області післяопераційної рани;
  • виникнення гематом;
  • можлива навіть кровотеча;
  • прорізування швів;
  • зміщення сітчастого трансплантата.

Якщо ж все проходить нормально, а саме: шви заживають, рухи не викликають болю, а у чоловіків немає сильного набряку мошонки, то сексом можна займатися десь через 2 тижні після операції. Звичайно ж, при цьому не рекомендується використовувати екстремальні пози, також варто дотримуватися певної обережності.

Якщо ви не відчуваєте болю в післяопераційній рані, дискомфорту, посилення набряку, підвищення температури тіла, то це свідчить про те, що відносини можна продовжити в колишньому (доопераційному) режимі. Варто лише уникати сильного тиску на область післяопераційної рани.

3.7/5 - (3 гол.)
AnsWiki
Додати коментар