Як видалити жувальну гумку з одягу?

Діти часто ліплять жуйку до найнесподіваніших предметів. Іноді вона потрапляє і на одяг. Видалити її дуже складно. Як зняти жувальну гумку з одягу і не пошкодити його?

Якщо до вашого улюбленого одягу прилипла жуйка — не панікуйте! Є кілька способів позбавитися від цієї неприємності. Один з них обов’язково підійде вам.Як видалити жувальну гумку з одягу?

Якщо річ маленька можна покласти її в морозилку та залишити там на деякий час. Коли жуйка замерзне, дістаньте одяг і спробуйте її віддерти. Можете використати для цього ніж, лінійку… Але не шкребіть занадто сильно, щоб не пошкодити тканину.

Також можна взяти лід й інтенсивно потерти ним місце, де прилипла жуйка. Через декілька хвилин ваших старань жуйка повинна відпасти.Як видалити жувальну гумку з одягу?

Наступний спосіб видалення пов’язаний не з холодом, а з теплом. Покладіть на місце з жуйкою тоненьку хустинку або клаптик паперу і пропрасуйте це місце праскою, а потім швидко здеріть жуйку.Як видалити жувальну гумку з одягу?

Ще можна спробувати зняти жуйку рідиною для зняття лаку (без ацетону). Нанесіть рідину на ватний тампон і потріть. Після таких маніпуляцій жуйка має відпасти. Але при цьому потрібно пам’ятати, що тканина може втратити колір.Як видалити жувальну гумку з одягу?

Всі ці способи допоможуть вам врятувати вашу улюблену річ.

AnsWiki
Коментарі: 0
  1. Татоха

    Рік на зад в літку я попав в ситуацію коли вліз в жувальну гумку в автобусі, вирішив її видалити як описано в статті де видаляють льодом, але льоду в мене не було тому я поклав футболку в морозильник на день і потім хотів її здерти нігтями в мене не вийшло тому я взяв ніж щоб було краще підчепити жуйку, але ножем я зробив тільки хуже адже на місці появилась дирка і футболку було зіпсовано.

  2. Саша

    Сміх та й годі)))

Додати коментар