/ / Як видалити жувальну гумку з одягу?

Як видалити жувальну гумку з одягу?

Діти часто ліплять жуйку до найнесподіваніших предметів. Іноді вона потрапляє і на одяг. Видалити її дуже складно. Як зняти жувальну гумку з одягу і не пошкодити його?

Якщо до вашого улюбленого одягу прилипла жуйка — не панікуйте! Є кілька способів позбавитися від цієї неприємності. Один з них обов'язково підійде вам.

Якщо річ маленька можна покласти її в морозилку та залишити там на деякий час. Коли жуйка замерзне, дістаньте одяг і спробуйте її віддерти. Можете використати для цього ніж, лінійку... Але не шкребіть занадто сильно, щоб не пошкодити тканину.

Також можна взяти лід й інтенсивно потерти ним місце, де прилипла жуйка. Через декілька хвилин ваших старань жуйка повинна відпасти.

Наступний спосіб видалення пов’язаний не з холодом, а з теплом. Покладіть на місце з жуйкою тоненьку хустинку або клаптик паперу і пропрасуйте це місце праскою, а потім швидко здеріть жуйку.

Ще можна спробувати зняти жуйку рідиною для зняття лаку (без ацетону). Нанесіть рідину на ватний тампон і потріть. Після таких маніпуляцій жуйка має відпасти. Але при цьому потрібно пам’ятати, що тканина може втратити колір.

Всі ці способи допоможуть вам врятувати вашу улюблену річ.

Вам також буде цікаво

Обговорення