/ / Як очистити помаду зі шпалер?

Обзоры лучших игр

Як очистити помаду зі шпалер?

Невідомо звідки взялися на шпалерах сліди від губної помади. Як їх відчистити?

Перш ніж приступати до розглянутих нижче варіантів — протестуйте їх. Зробити це можна в непомітній для очей ділянці стіни або на обривку, який залишився після ремонту.

Чим раніше ви візьметеся за очищення шпалер від губної помади (як і від будь-якого іншого забруднення) — тим більше шансів на успіх! Якщо ж сліди від губної помади застарілі, то вивести їх практично неможливо. 

Аби відчистити шпалери - приготуйте наступний розчин. Візьміть 100 грамів бури, 1 столову ложку миючого засобу для посуду і 2 літри теплої води. Розчиніть компоненти у воді. Змочіть ватний тампон в цьому розчині і акуратно протирайте пляму. Після чого відразу ж витріть сухою м’якою ганчіркою, що добре вбирає вологу. Повторюйте цю процедуру кілька разів. Дайте висохнути.

Читайте також: «Як відіпрати чорнило?»

Потім змочіть тампон спиртом і акуратно затріть пляму. Потрібно терти дуже обережно, аби не пошкодити структуру шпалер. Якщо ж ви будете терти занадто енергійно, то верхній слой шпалер скрутиться трубочками, а на стіні залишиться біла пляма.

Якщо перший спосіб очистки вам не підійшов, то можна скористатися наступним. Приготуйте з горілки і крохмалю густу кашку (має бути схоже на консистенцію густої сметани). Після чого легенько потріть забруднене місце цією кашкою. А вже потім приберіть залишки крохмалю вологою губкою. 

Якщо нічого не допомагає — закрийте сліди від помади шматочком таких самих шпалер, або картинкою:)

Вам також буде цікаво

Обговорення

Социальные комментарии Cackle