/ / Хто така Яніна Андреєва

Хто така Яніна Андреєва

В серіалі «Школа» був такий собі персонаж — вчителька Катерина Анатоліївна. Вона ще була матір'ю Вероніки. Нещодавно побачила цю акторку ведучою новин на телебаченні. Цікаво, чим ще займається ця людина.

Яніна (Яна) Андреєва — українська актриса радіо- та телеведуча. У серіалі «Школа» грає «Катерину Анатоліївну» — вчительку економіки та матір проблемного підлітка «Вероніки». Цікаво, що в реальному житті (як і в серіалі) Яна теж вважає себе «поганою матір’ю» для власної маленької доньки. Тому цю роль вона дійсно відчула.

 

Дитинство акторки пройшло на території України та Казахстану. За свої шкільні роки Яніна змінила 4 школи, тому вона, як ніхто, розуміє, як живеться новачкам в  «Школі». Актриса зізнається, що в школі вчилась на «2» і «3». Але мала тверду п’ятірку з літератури. Яна не раз чула: «Андрєєва, що ж з тебе вийде??» Але, як бачите, актриса проклала собі шлях до успішності.

Яніна Андрєєва досить відома ведуча на українському телебаченні. Працювала ведучою на каналі 2+2, вела передачу «ДжеДаі». Встигла Андрєєва попрацювати й на відомому українському телеканалі СТБ, а саме вела новини «Вікна». На телеканалі «Сіті» була ведучою економічних новин.

Також Яна працювала протягом двох років радіоведучою на «Нашому радіо». Проте звільнилася, тому що зрозуміла: «що цю грань вже переросла, хотілося рухатися далі, щось нове для себе знайти. Просто радіо, в моєму житті, останнім часом, якось багато стало. Стало нудно».

 

До зйомок в серіалі «Школа» актриса знімалась в мелодраматичних серіалах, виконала 10 епізодичних ролей. Зокрема, в серіалі «Ангел-охоронець», «Єфросинія», «Ключі від серця», «Сестри по крові».

Роль «Катерини Анатоліївни» в серіалі «Школа» акторка називає поки що головною в своєму житті. Адже саме ця роль принесла їй популярність. Зірку впізнають на вулицях, з чого вона дуже тішиться. Тому що все життя Яна мріяла бути саме  актрисою, а не телеведучою. Виконувати головні ролі в кіно, саме акторська гра її вабить найбільше. При цьому зізнається, що найбільше б хотіла зіграти саму себе і говорить, що в такому випадку: «кінокомедія з драматичним присмаком гарантована».

В житті акторка характеризує себе, як веселу, відкриту і завжди усміхнену людину.

Вам також буде цікаво

Обговорення