Як зробити відбивні м’якими та соковитими?

В чому секрет м’яких, соковитих та ароматних відбивних?

Господині часто скаржаться, що відбивні не завжди виходять м’якими та соковитими. Якщо відбивні сухі, то вони більше нагадують м’ясні сухарики, а не смачну та поживну страву.Як зробити відбивні м'якими та соковитими?

Щоб ваші відбивні вийшли м’якими, соковитими та ніжними, скористайтесь, будь ласка, наступними порадами:

  • Обов’язково беріть м’ясо з маленькими прошарками жиру. При смаженні жир буде танути і просочувати відбивні, завдяки цьому ваші відбивні не засохнуть і будуть м’якими.

  • Наступний секрет полягає у доданні до яєць для відбивних трішки сметанки чи молока. Багато додавати не потрібно (на 4 яйця 1–2 ложки сметани чи 20 грамів молочка). Повірте, якщо ви скористаєтесь цим малесеньким секретиком, то від ваших відбивних не можна буде відірватись. Для аромату можна додати до яєць 2-3 зубчики часнику (пропущеного через часникодавку).

  • І остання порада – смажити відбивні потрібно на маленькому вогні і недовго, але слідкуйте за тим, щоб вони добре просмажились і не були сирими. Ні в якому разі не смажте відбивні до темно-коричневого кольору, адже вся волога зсередини відбивної випарується і відбивна буде жорсткою, а на смак, як підошва!

Якщо ви будете дотримуватися цих порад, то ваші відбивні ніколи не будуть сухими, а будуть соковитими та дуже смачними.

AnsWiki
Коментарі: 0
  1. Марія Іванівна

    А ще один лайфхак для м’яких та соковитих відбивних це потрібно її відбивати в поліетилені ( можете використовувати харчову плівку але якщо у вас немає то можете використати звичайний поліетиленовий прозорий пакет) завдяки цьому відбивна буде відбита рівномірно а волокна не будуть пошкоджені що не дасть втратити вологість м’яса що в подальшому зробить ваші відбивні соковитими та м’якими.

Додати коментар