Чому одні яйця курей білі, а інші коричневі?

Чому деякі яйця мають білу шкаралупу, а інші — коричневу? Чи впливає це на їхню якість або смак?

Коли ви дивитеся на полицю з яйцями у супермаркеті, можна помітити, що деякі яйця мають білу шкаралупу, а інші — коричневу. Чому вони мають різні кольори і чи є якась різниця в їхньому смаку або поживних властивостях. Давайте розберемося в цьому питанні детальніше.

Білі та коричневі яйця

Від чого залежить колір яєчної шкаралупи?

Колір яєчної шкаралупи визначається виключно породою курей. Білу шкаралупу мають яйця від курей з білим оперенням і світлими вушними мочками. Наприклад, порода Леггорн (Leghorn) несе яйця з білою шкаралупою.

Коричневу шкаралупу мають яйця від курей з червонувато-коричневим оперенням і червоними вушними мочками. Наприклад, порода Род-Айленд (Rhode Island) і Віандот (Wyandotte) несуть яйця з коричневою шкаралупою. Пігмент протопорфирин, який виробляється клітинами матки курки, відповідає за коричневий колір шкаралупи.

Зовнішні умови також можуть впливати на відтінок яєчної шкаралупи. Наприклад, стрес у курки може зменшити кількість пігменту, що виробляється, і зробити шкаралупу світлішою. Це явище є тимчасовим, і як тільки умови для курки покращаться, колір шкаралупи повернеться до норми.

А на яскравість забарвлення шкарлупи впливає довжина світлового дня та раціон харчування. Більш збалансований раціон і достатній час на свіжому повітрі сприяють насиченішому кольору яєць.

Цікаво, що є кури, які несуть яйця інших кольорів. Наприклад, порода араукана (Araucana) може нести яйця з блакитною або зеленуватою шкаралупою.

Чи є різниця у якості та смаку?

Незважаючи на поширені міфи, колір яєчної шкаралупи не впливає на якість або смак яйця. Усі яйця мають подібні поживні властивості, незалежно від кольору шкаралупи. Вони є хорошим джерелом білка, вітамінів і мінералів.

Якщо ви помічаєте різницю в смаку, це може бути пов’язано з раціоном курей або умовами їх утримання, але не з кольором шкаралупи. Наприклад «органічні» яйця або яйця від курей, які вільно пасуться, можуть мати більш насичений смак завдяки кращому корму та умовам життя.

Висновок

Колір яєчної шкаралупи визначається породою курей і не має впливу на смакові або поживні властивості яєць. Незалежно від кольору, всі яйця є корисним джерелом білка, вітамінів і мінералів. Ваш вибір між білими та коричневими яйцями може базуватися лише на особистих уподобаннях, ціні або доступності.

5/5 - (1 гол.)
AnsWiki
Додати коментар