/ / Яка пісня грає в серіалі «Школа»????

Яка пісня грає в серіалі «Школа»????

Мені так подобається цей серіал, ми з подругами дивимось кожного дня. Хто знає, що то за пісня грає на початку? вона прикольна.

Серіал «Школа» — мега-популярний україномовний серіал про школу. «Школа» — це серіал про стосунки однолітків один до одного, батьків до дітей, а дітей до батьків.Актори серіалу «Школа»

Автори серіалу прагнуть показати сучасну школу зсередини. Щоб кожен учень впізнав себе в тому чи іншому героєві. Щоб батьки українських школярів зазирнули «за лаштунки» шкіл, де навчаються їхні діти.

Саундтрек до серіалу «Школа»

Саундтреком до серіалу «Школа» стала пісня гурту Антитіла «Там, де ми є». Пісня вражає в саме серце, слова дуже глибокі, а музика просто неймовірна.

На створення такої потужної та життєствердної композиції групу надихнув вчинок відчайдушного та сміливого вченого-океанолога Станіслава Курилова. Він прославився своєю зухвалою втечею з СРСР. Вчений стрибнув за борт з пасажирського пароплава у Тихому океані 13 грудня 1974 року. Три дні і три ночі він самотужки плив до Філіппінського острова, здолавши при цьому понад сто кілометрів. Він йшов за своєю мрією. Громадянин Всесвіту Слава Курилов просто не зміг змиритися з тими рамками, в які його заганяла тоталітарна держава.

«Там, де ми є» — пісня про те, що потрібно йти проти системи. Якщо ти хочеш щось змінити, то ніколи не здавайся і йди вперед. Якщо ти перебореш всі труднощі, якщо ти будеш сильним, якщо ти вистоїш, то вкінці тебе обов’язково чекає happy end.

Лідер гурту Тарас Тополя в історії С. Курилова бачить себе і свій народ, який титанічними зусиллями виривається з тоталітарного минулого і позбавляється від усіх його фантомів.

«Усі говорили, що ми самогубці. Що це неможливо, просто так узяти і почати бути вільними, але ми робили своє. Звичайно, усередині нас є багато протиріч і претензій, розчарувань і нових надій, але ми вже відчули, що таке вільний океан. І цей шлях — незворотній».

Кліп до пісні знімали, подорожуючи Україною, Канадою та Америкою. Саме ці неймовірні пейзажі доповнюють пісню. В кліпі режисер зробив акцент на людські очі, адже саме вони якнайкраще відображають глибину і суть людини. По очах видно, що відбувається в людини всередині, які зміни трапляються з нею, що вона відчуває.

Джерело – shkola.ukrfilm.tv.

Вам також буде цікаво

Обговорення

Социальные комментарии Cackle