Як зробити скриншот на телефоні Леново?

Підкажіть, будь ласка, як зробити скріншот на телефоні Леново? Дякую за допомогу.

Дуже часто власники пристроїв Lenovo стикаються з необхідністю зробити скриншот екрану. Наприклад, в якійсь програмі виникає помилка, що не запускається гра або ще що-небудь. У таких випадках на допомогу якраз і приходить знімок екрану, але головна проблема полягає в тому, що далеко не всі знають, як його зробити.

Всього існує кілька способів зробити зняток на телефонах (все залежить від прошивки пристрою). Ми розглянемо всі відомі методи, щоб користувач міг вибрати найбільш зручний з них.

Спосіб № 1. Випадаюче меню.

Як зробити скриншот на телефоні Леново?

У деяких пристроях в меню є спеціальна кнопка, яка так і називається «Знімок екрану». Якщо її натиснути, то буде виконаний знімок екрана і фотографія збережеться у відповідну папку. Це найзручніший спосіб, який дозволяє зробити скриншот максимально швидко.

Спосіб № 2. Кнопка вимкнення на телефоні.

Ще один зручний спосіб створення скриншота полягає в тому, що потрібно затиснути кнопку вимкнення телефона, після чого з’явиться спеціальне меню. У ньому може бути кнопка «Скриншот», яка і виконує необхідну функцію.

Варто відзначити, що подібний функціонал є не у всіх пристроях, тому якщо кнопка відсутня, доведеться скористатися третім варіантом.

Спосіб № 3. Одночасне затискання двох кнопок.

Щоб створити скриншот робочого столу потрібно затиснути дві кнопки — «вимикання» і «зниження гучності». Як тільки ви виконаєте цю операцію створиться знімок екрана. Знайти його можна буде в папці Pictures/Screenshots.

5/5 - (1 гол.)
AnsWiki
Додати коментар