Як відмити руки від буряка?

Хтось знає, як швидко відмити руки після роботи з буряком? Адже просте мило не допомагає!

Всі ми знаємо, що буряк дуже корисний продукт і намагаємося якомога частіше вживати його. Але після роботи з буряком руки стають червоно-рожевими, а нігті виглядають брудними і неохайними. До того ж ці плями практично неможливо відмити звичайним милом та водою. Тож давайте з’ясуємо, як же позбутися «бурякових» рук?Як відмити руки від буряка?

Щоб відразу привести ваші руки в порядок після роботи з буряком, скористайтеся старими, але добре перевіреними способами.

Якщо у вас вдома є лимон, то просто розріжте його навпіл і занурте туди пальці. Довго тримати не потрібно, достатньо буде 2-3 хвилин. Потім витягніть пальці з лимона і потріть ним решту руки. Лимонний сік швидко прибере червоні сліди з ваших рук. Це дійсно дуже простий, але водночас дієвий спосіб!

Читайте також: «Як відмити руки від горіхів?»

Якщо ж у вас немає під рукою лимона, то візьміть лимонну кислоту і розведіть її з водою. На 1 склянку води потрібно вкинути пів чайної ложечки кислоти. Потім візьміть шматочок бинта чи вати, змочіть його в розчині та потріть руки. Сліди буряка легко зійдуть з ваших рук. Після того, як ви вимиєте руки, обов’язково намастіть їх кремом, адже лимонна кислота сушить шкіру. Тому, аби ваші ручки залишились ніжними та шовковистими не забудьте, будь ласка, про крем! Удачі.

AnsWiki
Додати коментар