/ / Що таке мінет?

Що таке мінет?

Що таке мінет? Як з ним поводитись?

Слово мінет походить від французької мови (minette — «кішечка»). Мінет — різновид орального сексу, при якому пасивно статеве збудження у чоловіків викликається дією на його пеніс ротом, язиком та губами. Член збуджується за допомогою рота, язика, губ чи горла партнера.

Оральний секс (мінет) може використовуватись для того, аби швидко досягти ерекції, при частковій ерекції, при еректильній дисфункції, а також в якості попередніх ласк перед основним статевим актом. У 1920-ті-1930-ті роки слово «мінет» вживалося і для позначення кунілінгуса (викликання статевого збудження у жінки дією на її зовнішні статеві органи губами і язиком).

Різновиди мінету:

  • Феляція (лат. смоктати). При феляції член пасивно рухається за допомогою поцілунків, лизання, покусування або смоктання. Зазвичай, найбільша увага приділяється голівці статевого члена.
  • Іррумація. При цьому виді орального сексу партнер, що приймає, залишається пасивним. Особливою формою іррумаціі є техніка «глибоке горло», що передбачає фрикції пеніса безпосередньо в горлі. Іррумація — активний різновид орального сексу, тому тут наявні активні поштовхуючі рухи статевим членом в ротову порожнину і глотку партнера.
  • Аутофеляція — самозадоволення. Чоловік сам смокче собі пеніс, але для цього потрібно мати особливу гнучкість та фізичні властивості.

Вам також буде цікаво

Обговорення