/ / Як позбутися неприємного запаху в холодильнику?

Як позбутися неприємного запаху в холодильнику?

У холодильнику з'явився неприємний запах. Хтось знає, як його позбутися?

Мабуть, кожен з нас стикався з подібною проблемою. Неприємний запах з холодильника ніяк не сприяє апетиту, тому всі люди прагнуть якомога скоріше позбутися його. На щастя, для цього є простий і швидкий спосіб.

Три кроки до холодильника без неприємного запаху:

  • По-перше, витягніть все з холодильника (навіть полички та шухлядки) і ретельно вимийте холодильник. Зробити це потрібно спочатку водою з миючим засобом. Не потрібно брати багато миючого, достатньо пари крапель, адже весь секрет в наступному кроці.

  • По-друге, протріть холодильник розведеною з оцтом водою. Розводити потрібно в пропорції 1:1. Оцет можна замінити лимонним соком чи лимонною кислотою. Це вже на ваш розсуд.

  • Після того, як холодильник просохне, покладіть в різні куточки по таблетці активованого вугілля. Також можна поставити блюдце з харчовою содою. Таблетки вугілля можна залишати в холодильнику надовго, а от соду, якщо вона займає необхідне вам місце, можете прибрати через декілька днів.

Після проведення вищевказаних операцій неприємний запах у вашому холодильнику повинен зникнути. Але ви маєте памʼятати, що всі продукти в холодильнику потрібно зберігати в закритому вигляді, так ви вбережете себе від неприємного запаху в холодильнику. 

Вам також буде цікаво

Обговорення