Андрій Іскорнєв гей?

Чи правда, що «жених» третього сезону програми «Холостяк» Андрій Іскорнєв гей?

Сам Андрій Іскорнєв це заперечує, але в мережі ходять наполегливі чутки про нетрадиційну орієнтацію героя «Холостяка 3». Особливо підігріло ці чутки бліц-інтерв’ю Каті Осадчій, яке вона взяла в Андрія Іскорнєва. Досвідчена в подробицях особистого життя ведуча, безпосередньо запитала Іскорнєва про його французького бойфренда. Андрій Іскорнєв, отримавши таке питання, зробив вигляд, ніби не в курсі всіх тих чуток, які крутяться навколо його персони.

Андрій Іскорнєв гей?

Серед інших чуток — часті відвідування Андрієм московських гей-клубів, а також численні друзі з «блакитного» бомонду. До того ж, він є автором колонки в журналі для геїв «Best For You». Але все це, звичайно, не є беззаперечним доказом.

Також ходять чутки про те, що заради шоу «Холостяк-3» була знищена практично вся інформація про Андрія Іскорнєва в Інтернеті. Так, в «Живому Журналі» Андрія Іскорнєва, створеному ще в 2005 році, холостяк описував свої романтичні побачення з бойфрендами — відпочинок на Лазурному березі, побачення в готелях Москви, вечеря з іншими гомосексуальними парами, організація вечірок для геїв і т.п.

Але це ще не все. Незважаючи на те, що Андрій Іскорнєв гей — він був офіційно одружений і у нього є син. Колишню дружину Андрія Іскорнєва звуть Ірина Колоскова — вона професійний фотограф. В шлюбі народився син.

«У своїх мемуарах я напишу: МЕНЕ ЛЮБИЛИ ЧОЛОВІКИ! Той факт, що майже всі вони були геями, я, мабуть, опущу», — пише Ірина на своїй сторінці в соціальній мережі, підігріваючи чутки про нетрадиційну сексуальну орієнтацію Іскорнєва.

Цікаво, що крім основної спеціальності Андрія Іскорнєва, він ще часто підробляє в телевізійних програмах. Наприклад, він брав участь в ролі нареченого в телепрограмі «Давай одружимося», в шоу «Звана вечеря», в програмі Миколи Баскова «Шлюбне агентство».

У різних шоу, Андрію Іскорнєву щоразу писали новий вік. Спочатку пластичний хірург назвав вік 34 роки, потім 30, а зараз на СТБ йому начебто 28 років.

До речі, Андрій Іскорнев приїхав в Україну спочатку для того, щоб тут відкрити філію своєї клініки пластичної хірургії. Тут він зустрівся зі своєю подружкою Анфісою Чеховою, яка і запропонувала кандидатуру Андрія Іскорнєва Ксенії Бугримовій на роль «Холостяка». Андрій з радістю погодився на таку «розкрутку» для того, щоб його ім’я і обличчя стали впізнаваними напередодні відкриття філії.

AnsWiki
Додати коментар