Як змусити дівчину полюбити мінет?

Моя дівчина постійно відмовляє мені в оральному сексі:( Чи можна зробити так, щоб він їй сподобався?

Дійсно, дівчата не в захваті від мінету, адже багато хто вважає це принизливим заняттям. Але все ж таки є декілька способів змусити дівчину полюбити мінет.

Як змусити дівчину полюбити мінет?

П’ять спосіб гарантовано отримати мінет:

1. Дозволити їй рулити
Чим менше ти будеш втручатися в її сценарій (наприклад, намагатися самовільно закинути ноги на плечі партнерки або підказувати: «Глянь-но, а ось тут і ще тут залишилися місця, де не побував твій язичок»), тим швидше дівчина перейметься відчуттям власного домінування.
2. Підтримувати зворотний зв’язок

Більшість жінок береться за справу не з егоїстичних, а, навпаки, з альтруїстичних спонукань, тобто щоб зробити приємно тобі. І якщо ти в процесі залишаєшся стриманий і мовчазний, то наш ентузіазм блискавично сходить нанівець. Це в кращому випадку. У гіршому партнерку починають долати тривожні сумніви, а чи все вона правильно робить? А чи не порівнюєш ти її зараз з попередницею? А чи не заснув ти?
Хочеш, щоб вона продовжувала в тому ж або ще більш витонченому дусі, — знайди можливість дати дівчині зрозуміти, що ти в повному екстазі від всього, що відбувається. Зрозуміло, тут багато що залежить від твого темпераменту, але на радісне мукання і підбадьорливе постогнування здатний кожен.
3. Направляти, але не критикувати

Жінки дуже чутливі до критики, особливо, якщо ця критика стосується її сексуальних талантів. Тому постарайся не критикувати її, тому що наступного разу в неї взагалі може відпасти бажання щось робити. Ти можеш сказати, що тобі подобається так і так, або ж в особливо приємних для тебе місцях більше застогнати, і вона все зрозуміє без слів.
4. Бути галантним

Отже, що конкретно ти міг би зробити для дівчини. Наприклад, прибрати з її обличчя пасма волосся, які мають тенденцію вибиватися із зачіски в процесі мотання головою туди-сюди і здорово відволікають. Або попередити (вголос і членороздільно), що ось-ось збираєшся кінчати, щоб у партнерки був вибір — відсторонитися або проковтнути-таки зайвих 20 ккал.

Доставляючи тобі оральне задоволення, дівчина може занудьгувати. Цього не станеться, якщо твої руки будуть зайняті обмацуванням її ерогенних зон, а очима ти час від часу будеш намагатися зловити її погляд, щоб налагодити візуальний контакт. Це саме те, що потрібно жінці, щоб відчути себе богинею сексу.
5. Швидко кінчати
Не в настрої фінішувати — не чекай, поки з партнерки зійде сім потів, а краще ініціюй перемикання на інший, більш результативний вид сексуальної активності. Ну або можеш сам форсувати процес, наприклад, помріявши про щось обурливо збудливе.

AnsWiki
Додати коментар