/ / Як полюбити мінет?

Як полюбити мінет?

Мій коханий неодноразово натякав мені на мінет, але я не можу наважитися зробити це! Як пересилити себе?

Дійсно, багато жінок не люблять займатися оральним сексом з цілої низки причин — одні вважають це заняття брудним, відчувають до нього огиду, оскільки пеніс є органом сечовипускання; інші почуваються невпевнено і не знають, як це робити.

Але тут варто зазначити, що пеніс у чоловіка не тільки найбільш чутлива, але і найбільш вразлива частина тіла. Він є втіленням його чоловічого начала, його почуття влади, його Я.

Чоловіки люблять оральний секс не стільки тому, що їм це приємно, скільки тому, що відчувають себе в цей момент бажаними, коханими.

Суть цього акту полягає в тому, що таким чином ви виражаєте любов і захоплення своєму коханому. Повірте, він відчуває при цьому фантастичні відчуття.

Постарайтеся проявити ініціативу і зробити це, адже ваш партнер — це найдорожча вам людина. Повірте після цього ваші стосунки стануть ще міцнішими. Секс — невід’ємна частина відносин і там, як і в духовному зв’язку з партнером має бути все ідеально як для вас, так і для нього.

Не варто думати про те, що це гидко, принизливо чи ще щось. Таким чином ви покажете любов і вірність своєму коханому. Непогано буде, якщо він таким самим чином продемонструє свою любов до вас.

Вам також буде цікаво

Обговорення