/ / Що таке оральний секс??

Що таке оральний секс??

Чула такі слова..Оральний секс...шо це за секс?? Я не надто досвідчена в цих справах поки що 

Оральний секс — статевий акт, в якому статеве збудження і задоволення досягається пестощами статевих органів партнера ротом або язиком. В якості особливого виду орального сексу можна розглядати анілінгус (стимуляція ануса язиком, губами).

Різновиди орального сексу:

  • Мінет — збірна назва орального сексу, при якому статевий член пасивно збуджується ротом, язиком, зубами або горлом партнера.
  • Аутофелляція — самозадоволення, фелляція, при якій статевий член пеститься власним ротом і язиком.Значна частина чоловіків хоча б раз у житті пробувала здійснити автофеляцію, принаймні, в підлітковому віці. Проте здійснити це здатні лише 2–3 чоловіки з тисячі (тобто 0,2–0,3 відсотка). Це пов’язано з тим, що оральні ласки власного статевого члена вимагають від чоловіка значної довжини пеніса і великої гнучкості хребта.
  • Іррумація — одна з форм здійснення проникаючого статевого акту, яка полягає у виконанні активних поштовхових рухів статевим членом в ротову порожнину і глотку партнера. Ця форма зносини також може виконуватися без проникнення, шляхом вчинення активних поштовхових рухів статевого члена між ніг партнера, між верхніми частинами стегон або між животами двох партнерів.
  • Кунілінгус — форма орального сексу, сексуальне збудження жінки шляхом впливу на клітор і вульву губами, язиком або навіть зубами. Найбільш поширена форма кунілінгуса — поцілунки, смоктання, лизання або легкі покусування клітора, які можуть супроводжуватися зворотно-поступальними рухами пальців у вагіні.
  • Анілінгус — сексуальна практика, що являє собою стимуляцію ануса язиком чи губами задля отримання сексуального задоволення.

Гігієнічні та медичні аспекти орального сексу

При оральному сексі слід використовувати презервативи (для чоловіків) і латексні плівки (для жінок), щоб уникнути передачі інфекційних захворювань, які передаються і оральним шляхом. Однак рекомендації лікарів дотримуються нечасто з двох причин: навіть тонкий презерватив знижує чутливість, а неприємний «гумовий» смак не сприяє сексуальному настрою.

Заняття оральним сексом небезпечні при будь-яких запальних процесах в ротовій порожнині і верхніх дихальних шляхах (гострих респіраторних вірусних інфекціях, ангінах, скарлатина, тонзилітах, фарингітах…). Оскільки інфекція, поширюючись на статеві органи партнера, може дати запальні ефекти в сечостатевій системі. Подібні інфекції часто мають нехарактерну клінічну картину (що ускладнює діагностику) або симптоми, схожі з симптомами деяких інфекцій, що передаються статевим шляхом.

В результаті практики орального сексу можлива передача інфекційних захворювань, що викликаються бактеріями, вірусами і грибками. Мікроорганізми порожнини рота (як в нормі, так і при захворюваннях, наприклад, карієсі) також можуть викликати запальні процеси сечостатевої системи і порушення мікрофлори статевих органів. 

До захворювань, які можуть передаватися за допомогою орального сексу, відносять, зокрема:

  • сифіліс
  • Гепатит, А, Б
  • герпес
  • СНІД (незважаючи на досить низьку ймовірність, можливість передачі ВІЛ існує у випадку, якщо в роті одного з партнерів маються ранки).

Вам також буде цікаво

Обговорення