/ / Що таке кунілінгус?

Що таке кунілінгус?

Бачила  в інтернеті слово кунілінгус. Що воно означає??

Кунілінгус - це поцілунки в жіночі інтимні місця.

Кунілінгус — це стимулювання зовнішніх статевих органів жінки губами і язиком. За допомогою якого жінка досягає високого рівня збудження, а потім і яскравого оргазму.

Читайте також: «Зі скількох років можна займатися сексом?»

Оскільки клітор у більшості жінок є найчутливішою ерогенною зоною, його стимуляція ротом або рукою може привести до оргазму навіть без введення пенісу в піхву. Також кунілінгус «вигідний» при повторних статевих актах, коли ерекції у чоловіка може вже не бути, а жінка налаштована на повторний оргазм.

 

Дані опитувань у багатьох країнах підтверджують позитивне ставлення багатьох жінок до цього виду пестощів. Більшість сімейних пар активно використовують такий вид розваг. Кунілінгус знадобиться також жінкам, які не можуть отримати оргазм природнім шляхом. А за допомогою «куні», як ще його називають, можна отримати оргазм, який не поступається, а подекуди навіть і сильніший за звичайний.

Читайте також: «Скільки разів на тиждень потрібно займатися сексом?»

На більшість жінок збудливо діє оральна стимуляція клітора, яка включає легкий дотик язиком до тіла і головки клітора, а також швидкі смоктальні рухи, як обережні, так і сильніші.

Такий вид пестощів також засвідчує високий рівень довіри партнерів, адже на ранніх етапах стосунків зазвичай партнери соромляться і не можуть розслабитися. Тому кунілінгус, зазвичай, використовують пари, які вже одружені або ж довго зустрічаються.

Читайте також: «Що таке мінет?»

Як правильно робити кунілінгус?

Для початку отрібно легенько розвести статеві губи партнерки. Потім язик повинен знайти клітор і почати ніжно його пестити. Не рекомендується одразу приступати до надто активних і різких рухів. Проте партнерка може сама управляти головою партнера, якщо їй подобається сильніше натискання.

Читайте також: «Що таке оральний секс?»

Потім потрібно прискоритись, а коли жінка вже почне кінчати, то зупинятись все одно не потрібно аж до повного завершення оргазму. Таким чином можна досягти дуже яскравого оргазму. Також можна вводити напружений або рухливий язик у вагіну.

Головне — прислухатися до своєї другої половинки і до її бажань, тоді все вийде, навіть з першої спроби!

Вам також буде цікаво

Обговорення