/ / Як зрозуміти, чи подобаєшся ти чоловікові?

Як зрозуміти, чи подобаєшся ти чоловікові?

Чи є якісь ознаки того, що ти подобаєшся чоловікові або хлопцю?

Звичайно ж, точного способу визначення немає. Окрім хіба що прямого запитання в лоб (при якому, деякі особливо сором’язливі особи можуть злякатися і пробурмотіти щось невиразне). Але, в цілому, ви можете орієнтуватися на наступні ознаки:

 1. Очі. Коли чоловікові подобається дівчина, він постійно милується нею. Якщо ви постійно перетинаєтеся з ним поглядами, тут замішані почуття. При зустрічі його очей з вашими він може різко відводити погляд або навпаки довго його утримувати. Хоча, тут треба бути обережною — цілком може бути так, що чоловік спостерігає за вами тільки тому, що ви звертаєте на нього багато уваги. Якщо такий чоловік недалеко від вас і розповідає щось смішне, він буде періодично поглядати на вас, щоб перевірити, смієтеся ви.
 2. Тест з годинником: якщо ти бачиш, що він крадькома спостерігає за тобою, різко подивися на настінний годинник, а потім відразу йому в очі. Ти побачиш, що його очі також попрямували до годинника, і він буде дуже здивований, коли його погляд, повернувшись, виявить твій.
 3. Поведінка і поза. Якщо ви йому подобаєтеся, то він прагнутиме виглядати більш помітним. У твоїй присутності він буде голосніше розмовляти і сміятися, активніше жестикулювати. Якщо ти йому подобаєшся, то він рідко буде повертатися до тебе спиною. Стоячи біля тебе, він буде злегка сутулиться, нахиляючись до тебе. Сидячи біля тебе, його плечі і таз будуть намагатися повернутися до тебе. Практично в будь-якій позі його руки і стопи будуть спрямовані в твою сторону.
 4. Дотики. Якщо дівчина подобається хлопцю, він звичайно ж, прагне до неї доторкнутися. Спочатку цілком невинно, наприклад, подати руку при виході з машини або автобуса чи просто змахнути порошинку, а потім і обійняти або поцілувати.
 5. Випадкові зустрічі. Якщо ви дійсно дуже сподобалися чоловікові — чекайте «випадкових зустрічей». Він шукатиме різні способи бачити вас частіше. Це може бути в компанії, на роботі, на автобусній зупинці, біля вашого будинку, на вулиці… Зазвичай при повторній зустрічі чоловік помічає вас першим і починає розмову.
 6. Розмови. Він хоче розмовляти з вами, але може при цьому трохи нервувати. При цьому він багато розповідає про себе, переважно те, що показує його з кращого боку. Особливо це справедливо при розмові в компанії, коли він може навіть жартувати над іншими чоловіками, яких він приймає за «суперників». Звертайте увагу і на компліменти. Якщо ви щось змінили у своїй зовнішності, і хлопець звернув на це увагу, то ви напевне йому подобаєтеся. Адже більшість хлопців навіть не помітять цього.
 7. Тест: насупте брови або скривіться після якоїсь його дії чи висловлювання. Якщо в найближчому майбутньому він постарається не повторювати цієї дії, то він намагається вам сподобається.
 8. Дружба і допомога. Коли чоловік зацікавлений жінкою, він завжди буде готовий допомогти їй. При чому не в якійсь дрібниці. Якщо він допомагає чи робить для вас щось, чого не робить для інших дівчат — ви йому подобаєтеся. Пам’ятайте — чоловік, за рідкісним винятком, ніколи не дружить з жінкою «просто так».
 9. Поведінка з іншими дівчатами. Буде незайвим поспостерігати за спілкуванням чоловіка з іншими жінками. Спостерігаючи за ним в таких ситуаціях можна зрозуміти його «стандартну поведінку» з протилежною статтю. Цілком можливо, що всі побачені вами «ознаки закоханості» чоловіка входять в його стандартний набір прийомів спілкування з жінками. Також при цьому можна побачити, чи не фліртує він з іншими дівчатами для того, щоб привернути твою увагу. Якщо це так, то він буде час від часу поглядати на вас, щоб подивитися на реакцію.
 10. Запрошення у своє життя. Якщо чоловік запрошує вас в своє близьке коло спілкування, наприклад, відзначити день народження, на футбольний матч, в кіно, в кафе або ресторан, це явно демонструє його бажання розширити межі спілкування між вами, що показує, що ви йому небайдужі.

Увага:

 • Цілком імовірно, що якщо вам хтось подобається, ви можете невірно тлумачити його поведінку. Тому в таких ситуаціях краще керуватись розумом, а не почуттями.
 • Обережніше з сором’язливими чоловіками. Якщо він пропонує щось, що віддалено нагадує побачення, але ви не впевнені в цьому, перш ніж погодитися, гранично проясніть ситуацію.
 • Не просіть своїх друзів з’ясувати, чи подобаєтесь ви чоловікові чи ні. Це майже напевно не спрацює.

Вам також буде цікаво

Обговорення