/ / Як відключити ді-джингл на Київстарі?

Як відключити ді-джингл на Київстарі?

Мені прийшла СМС про підключення послуги «Ді- Джингл». Але я її не замовляла! Як її відключити?

В сучасному світі нам надається безліч послуг у різних сферах. Сфера мобільного зв’язку зараз на піку популярності, адже ви, мабуть, не знаєте жодної людини, яка б не користувалась мобільним телефоном.

Прикро, що мобільні оператори зловживають своїм становищем та нав’язують користувачам послуги, які їх не цікавлять. Непоодинокі випадки й самовільного встановлення тієї чи іншої послуги оператором на мобільний користувача. І, звісно ж, це викликає обурення, адже послуги не безкоштовні. Однією з таких послуг є «Ді-Джингл» на Київстар.

Читайте також: «Як відновити номер мобільного телефона?»

Послуга мобільного оператора Київстар «Ді-Джингл» дозволяє замінити звичайні гудки з’єднання на будь-яку мелодію. Можливо, ця послуга комусь і подобається, але дуже багато користувачів Київстар скаржаться на те, що їм часто агресивно нав’язують саме цю послугу. Спочатку мобільний оператор підключає (як правило, без дозволу) її безкоштовно, а через місяць починає знімати гроші. А коштує ця послуга 6 гривень 10 копійок на місяць.

Як відключити «Ді-Джингл» на Київстар?

Якщо ви отримали SMS з повідомленням про підключення цієї послуги, а користуватися нею не бажаєте, то вам потрібно негайно її відключити. Є два способи відключення послуги «Ді-Джингл» на Київстар. Один трішки складніший, а з іншим можна впоратись за 30 секунд.

Перший спосіб відключення

Аби відключити послугу «Ді-Джингл» потрібно зателефонувати на номер 465 та в автоматичному режимі її відключити. Не турбуйтесь це зовсім не складно, адже про кожен наступний крок вас запитуватимуть, а вам потрібно лише натискати потрібні цифри. При цьому потрібно дуже уважно слухати, аби не натиснути не ту цифру. Також важливо знати, що ця послуга не безкоштовна (0,1 грн/хв.), звісно, це копійки, але всі нюанси мають бути врахованими. Аби спростити для вас процедуру відключення, додаємо відео.

Другий спосіб відключення

Це найшвидший та найлегший спосіб відключення послуги! Для цього потрібно відправити SMS з кодом 12 на номер 465 (безкоштовно). Після відключення ви отримаєте відповідне повідомлення протягом 15–20 хвилин. Відео, що розміщено нижче допоможе вам відключити послугу швидко та легко.

Читайте також: «Як відключити погоду на Київстар?»

Цікаво те, що відключити цю послугу через оператора неможливо. Тобто просто подзвонити і сказати, що мені не потрібна ця послуга, негайно скасуйте її — не вийде. Тому, будь ласка, скористайтеся наведеними вище способами відключення.

Вам також буде цікаво

Обговорення

  • Підтримую на всі 100%
  • Амінь.також дістали вже з тією музикою.
  • Дуже дякую за допомогу! Нарешті відключила))
  • Згодна зі всім , києвстаровці все не наситяться, найпоширеніша мережа в Україні і все грошей мало . Мені теж цю хрень навязали , що саме цікаве , замість мелодії -обичні гудки. Шкода, що на їх афери немає управи.
  • заєбали з діджинглами моїм бабулькам нахрена суки з пенсіонерів здирати баблло суки вони ж не заказували нічого
  • ось справжне обличчя...(якщо можна так їх назвати) КиївСрар...
  • Я повісив би того ПРИДУРКА і ПАСКУДУ в КИЇВСТАРІ, який розпорядився БЕЗ ДОЗВОЛУ підключати людям ВСЯКУ ХЕРНЮ, яку той ДЕБІЛ вважає музикою. Як можна НЕВІДОМИМ людям прокручувать одну й туж ГАЛІМАТЬЮ не знаючи рівень музичного смаку і конкретних уподобань. Я вже не кажу про варіант , що хтось звонить з приводу СМЕРТІ чи іншого ТРАГІЧНОГО випадку, а тут вискакує Омелько з конопель і весело верещить якусь ФІГНЮ, що для ПРИКОЦАНОГО ТУПОРИЛОГО КИЇВСТАРОВЦЯ являЄться вершиною смаку. Я розумію, що РАДИ ГРОШЕЙ КИЇВСТАРОВЦІ готові на ЛЮБУ ГИДОТУ, але ж вони бачать гроші за навязану КАКОФОНІЮ і не бачать ВТРАТИ , коли людина вирішує ПОСЛАТЬ ТАКОГО ОПЕРАТОРА, ЗА ЙОГО ХАМСТВО і БЕЗПАРДОННІСТЬ. Амінь.
Социальные комментарии Cackle