/ / Як відключити ді-джингл на Київстарі?

Як відключити ді-джингл на Київстарі?

Мені прийшла СМС про підключення послуги «Ді- Джингл». Але я її не замовляла! Як її відключити?

Послуга мобільного оператора Київстар «Ді-Джингл» дозволяє замінити звичайні гудки з’єднання на мелодію. Можливо, ця послуга комусь і подобається, але багато користувачів Київстар скаржаться на те, що їм її часто агресивно нав’язують. Спочатку мобільний оператор підключає (як правило, без дозволу) її безкоштовно, а через місяць починає знімати гроші.

Тому, якщо ви отримали SMS з повідомленням про підключення цієї послуги і не бажаєте нею користуватися вам потрібно її негайно відключити. Для цього потрібно відправити SMS з кодом 012 на номер 465 (безкоштовно). Після відключення ви отримаєте відповідне повідомлення.

Вам також буде цікаво

Обговорення

  • Підтримую на всі 100%
  • Амінь.також дістали вже з тією музикою.
  • Дуже дякую за допомогу! Нарешті відключила))
  • Згодна зі всім , києвстаровці все не наситяться, найпоширеніша мережа в Україні і все грошей мало . Мені теж цю хрень навязали , що саме цікаве , замість мелодії -обичні гудки. Шкода, що на їх афери немає управи.
  • заєбали з діджинглами моїм бабулькам нахрена суки з пенсіонерів здирати баблло суки вони ж не заказували нічого
  • ось справжне обличчя...(якщо можна так їх назвати) КиївСрар...
  • Я повісив би того ПРИДУРКА і ПАСКУДУ в КИЇВСТАРІ, який розпорядився БЕЗ ДОЗВОЛУ підключати людям ВСЯКУ ХЕРНЮ, яку той ДЕБІЛ вважає музикою. Як можна НЕВІДОМИМ людям прокручувать одну й туж ГАЛІМАТЬЮ не знаючи рівень музичного смаку і конкретних уподобань. Я вже не кажу про варіант , що хтось звонить з приводу СМЕРТІ чи іншого ТРАГІЧНОГО випадку, а тут вискакує Омелько з конопель і весело верещить якусь ФІГНЮ, що для ПРИКОЦАНОГО ТУПОРИЛОГО КИЇВСТАРОВЦЯ являЄться вершиною смаку. Я розумію, що РАДИ ГРОШЕЙ КИЇВСТАРОВЦІ готові на ЛЮБУ ГИДОТУ, але ж вони бачать гроші за навязану КАКОФОНІЮ і не бачать ВТРАТИ , коли людина вирішує ПОСЛАТЬ ТАКОГО ОПЕРАТОРА, ЗА ЙОГО ХАМСТВО і БЕЗПАРДОННІСТЬ. Амінь.