/ / Як промивати аденоїди?

Як промивати аденоїди?

Лікар сказала промивати дитині носоглотку сольовим розчином. Через аденоїди. Як правильно це робити?

Дійсно, при не дуже сильному запаленні, лікарі призначають дітям промивання носа сольовим розчином. Однак слід зазначити, що таке промивання в домашніх умовах, слід проводити в точній відповідності з інструкціями. Недотримання цих інструкцій може призвести до небезпечних ускладнень і занесенням інфекції в інші частини носоглотки. Дуже часто промивання носоглотки призводить до отиту (запалення вуха).

Як правильно промивати ніс при аденоїдах?

Для промивання потрібно приготувати солоний розчин. На одне промивання потрібно взяти одну склянку теплої води і кинути туди 1/3 чайної ложки солі. Додати таку ж кількість харчової соди. Бажано додати і краплю йоду, але лише краплю (ні в якому разі не більше). Ретельно перемішати. Розчин має бути кімнатної температури.

Слід пам’ятати, що промивання можна робити тільки тоді, коли обидві ніздрі дитини повністю відкриті, інакше вода не зможе вийти. Якщо ніс закладений, закапайте його за 10–15 хвилин до промивання нафтизином (або іншими подібними краплями).

Промивання слід робити нахиливши голову дитини так, щоб одна ніздря була вище іншої. Вливати розчин слід у верхню ніздрю, щоб випливало з нижньої. Не слід впорскувати розчин під тиском (струменем).

Промивання краще робити кожен день. Курс — 10 процедур. Потім зробити тижневу перерву і повторити курс.

Протипоказання:

Не можна використовувати цей засіб, якщо є викривлення носової перетинки, при носових кровотечах, при травмі носа. Також не можна робити промивання при великому збільшенні аденоїдів (коли вони майже повністю перекривають носовий прохід).

Вам також буде цікаво

Обговорення