/ / Як пофарбувати яйця лушпинням від цибулі?

Як пофарбувати яйця лушпинням від цибулі?

На Великдень прийнято фарбувати яйця. Не дуже хочеться використовувати для цього різні барвники, що продаються в магазині і на ринку. Чула, що є спосіб пофарбувати яйця за допомогою цибулиння. Як правильно це робити?

Дійсно, великодні яйця можна фарбувати лушпинням з цибулі. Це буде набагато безпечніше та корисніше для вашого організму.

Як пофарбувати яйця цибулевим лушпинням?

Якщо ви тільки-но дістали яйця їх холодильника, то почекайте близько години, поки вони нагріються до кімнатної температури. Це запобіжить їх можливому розтріскуванню.

Поки яйця будуть грітися, приготуйте «фарбу». Покладіть лушпиння цибулі (багато цибулиння) в широку каструльку, залийте водою і варіть на повільному вогні близько години.

В отриманий відвар додайте пару чайних ложок солі. Нагріті і помиті яйця покладіть в каструльку (лушпиння не виймайте) так, щоб вода повністю покрила їх, збільште вогонь і варіть 15–20 хвилин. Час від часу повертайте яйця, щоб вони забарвилися рівномірно.

Після фарбування, викладіть яйця в ємність з холодною водою і залиште їх там прохолонути. Після охолодження ретельно протріть яйця сухим рушником і натріть звичайною рослинною олією.

Вам також буде цікаво

Обговорення