/ / Хто така німфетка?

Хто така німфетка?

Десь в книзі зустрічала це слово, а значення його не зрозуміла. Скажіть, буль ласка, що означає це слово?

Німфетка — це сексуально приваблива дівчинка-підліток з ознаками початку раннього статевого дозрівання. Як правило, така дівчина цілком усвідомлює свою привабливість і відповідним чином реагує на неї. Можливо, навіть використовує її у власних корисних цілях.дівчина-підліток з чоловіком

Поняття «німфетки» вперше ввів російський та американський письменник Володимир Набоков у своєму романі «Лоліта». Там пояснення терміну «німфетка» дає головний герой роману Гумберт:

«У вікових межах між дев’ятьма і чотирнадцятьма роками зустрічаються дівчатка, які для деяких зачарованих мандрівників, вдвічі або у багато разів старших за них, виявляють справжню свою сутність — сутність не людську, а німфетську; і цих маленьких обраниць я пропоную іменувати так: німфетки».

З точки зору Гумберта, не всяка дівчинка може бути нимфеткою. Характерним втіленням німфетки для Гумберта є Долорес Гейз, яку він називає Лоліта.

Сьогодні ж ім’я «Лоліта» стало називним і часто використовується як синонім слів «німфетка». При цьому вікові межі обох понять часто визначаються ширше, ніж в романі Набокова. Часто слово «німфетки» вживається просто для позначення вікової групи.

В англійській мові слово «німфетка» вперше згадується в 1612 році у вірші сучасника Шекспіра Майкла Дрейтона «Полі-Ольбіон», присвяченого поетичного опису географії Англії та Уельсу. У цьому вірші слово «німфетка» означає просто «маленька німфа».

Протягом історії шлюбний вік і вік сексуальної згоди в деяких країнах встановився на рівні 10–12 років. У деяких країнах шлюби дорослих чоловіків з дівчатками 9–12 років поширені і сьогодні та тягнуть за собою ряд важких негативних наслідків для життя дівчаток.

З точки зору сучасної медицини, сексуальне вподобання дівчаток пубертатного віку є одним з розладів сексуальної поведінки — педофілією.

Вам також буде цікаво

Обговорення