Чи можна завагітніти від змазки?

Скажіть, будь ласка, чи є сперматозоїди в чоловічій змазці? Чи можна завагітніти від цієї змазки (чоловічих виділень)?

Дійсно, це питання цікавить багатьох з тих, хто практикує так званий «секс з перериванням». При такому сексі не використовуються засоби контрацепції, а попередження потрапляння сперми в жіночий організм досягається шляхом сім’явиверження поза ним.

Не будемо говорити про шкідливість і небезпеку такого методу, а з’ясуємо тільки одне — чи можна завагітніти від змазки, яка виділяється до і під час такого статевого акту. Адже вона так безперешкодно потрапляє в піхву жінки.

Чоловіча змазка складається із секрету залоз Купера. Ці залози — це дві дрібні екзокринні залози в репродуктивній системі чоловіків.

Сама ж змазка являє собою прозору в’язку рідину. І ця змазка (предеякуляційна рідина) сперматозоїдів не містить, бо сперма і змазка виділяються з різних залоз. Тому і завагітніти від чистої змазки не можна.

Проте не все так просто!Чи можна завагітніти від змазки?

Дійсно, під час першого статевого акту сперми в сечівнику (через який виходить і змазка, і сеча) немає. Сперма йде по чистому каналу і ні з чим не змішується.

А от при повторних виверженнях сім’я, в сечівнику вже можуть бути залишки сперми з минулого разу. І якщо вони там є, то вони можуть змішатися із змазкою, яка знову виробляється при збудженні. Таким чином у змазці з’являються сперматозоїди. Щоб їх там не було, чоловікові потрібно після першого разу сходити «по маленькому» і гарненько помитися.

2.5/5 - (2 гол.)
AnsWiki
Додати коментар