/ / Як відновити номер мобільного телефону?

Як відновити номер мобільного телефону?

Вчора вкрали мобілку. Скажіть, будь ласка, чи можна відновити старий номер? Для мене це дуже важливо!

На жаль, ніхто з нас не застрахований від втрати SIM-карти, найчастіше це буває при крадіжці телефона. І часто буває таке, що не так шкода телефона, як SIM-карти, адже там збережені всі контакти та власний номер телефона. А в сучасному світі контакти важать багато чого. Якщо номери рідних ви з легкістю зможете роздобути знов, то робочі контакти навряд.

Але не засмучуйтесь і не переживайте — все можна виправити. На сьогоднішній день номер телефона можна відновити, Але для цього вам потрібно виділити трохи часу.

Для того, щоб відновити загублену SIM-карту з вашим номером мобільного телефону, ви повинні взяти свій паспорт і відвідати найближче до вас відділення підтримки клієнтів вашого мобільного оператора.

В кожному місті є не одне відділення підтримки клієнтів всіх найпопулярніших операторів, аби дізнатись його розміщення, просто загугліть (наприклад, «Lifecell (Лайф)» Черкаси). На карті ви побачите місця розташування офісів і виберете найближче до вашого місця проживання.

Читайте також: «Як відключити ді-джингл на Київстарі?»

У відділенні ви маєте звернутись до когось із співробітників, зазвичай вони сидять за однією стійкою, та пояснити вашу ситуацію. після чого вам дадуть анкету для заповнення або ж зададуть усно питання, на які ви повинні відповісти. 

Ось список питань:

  • прізвище, ім’я, по батькові;
  • номер, який ви хочете відновити;
  • адреса проживання (можна не заповнювати);
  • пін і пак коди (можна не заповнювати і це суттєво полегшує процедуру);
  • серійний номер сім карти (можна не заповнювати);
  • 3 номери, на які ви телефонували впродовж останніх 3 місяців найбільш часто (обов’язково до заповнення, тому напишуть їх собі на листочку заздалегідь);
  • залишок на рахунку (обов’язково, тому постарайтеся згадати);
  • дата останнього поповнення і сума останнього поповнення (обов’язково);
  • якщо ви правильно відповісте на всі поставлені запитання, то вам відразу ж повинні видати нову SIM-карту з вашим старим номером.

Звичайно, кожен оператор мобільного зв'язку може вносити якісь додаткові аспекти в свою процедуру відновлення номера. Але стандартна схема така. Успіхів вам!

Вам також буде цікаво

Обговорення