/ / Що таке фемідом?

Що таке фемідом?

Що таке фемідом і як ним користуватись?

Загадкове слово «фемідом» означає банальний жіночий презерватив. Тільки не дивуйтесь, будь ласка, жіночі презервативи також існують і користуються популярністю, щоправда, не такою як чоловічі, але все ж.

Конструкція фемідома

Жіночий презерватив (фемідом) — це трубка з поліуритану, діаметр якої досягає близько 8 см, а довжина близько 18 см. Цю трубку (презерватив) жінка повинна вставити собі в піхву. На обох кінцях презерватива розміщені кільця, одне з яких потрібно ввести в піхву, а друге залишити зовні.

Цікаво, що фемідом — це єдиний засіб контрацепції для жінок, якщо не враховувати протизаплідні пігулки.

Як же користуватися жіночим презервативом?

Як вже говорилось вище, велике кільце презерватива повинно знаходитись зовні, біля входу в піхву. А ось кільце на іншому кінці трубки потрібно вводити в стислому стані прямо в піхву, воно повинно розташуватись прямо перед шийкою матки, тобто запихати його потрібно достатньо глибоко.

Застереження:

Використовувати одночасно жіночий і чоловічий презервативи не можна, бо це може призвести до їх зісковзування або пошкодження.

Переваги фемідому:

  • Однією з найголовніших переваг такого презерватива вважається те, що його можна залишати в піхві протягом 10 годин, на відміну від чоловічого, який потрібно знімати відразу після закінчення статевого акту.

  • Також позитивний момент полягає у тому, що такий презерватив можна використовувати незалежно від того, настільки ерегований член чоловіка.

  • При правильному використанні фемідом надійно оберігає від небажаної вагітності та захворювань, які передаються статевим шляхом. Ще один плюс полягає в тому, що зовнішній кінець закриває значну частину зовнішніх статевих органів, що забезпечує додаткову безпеку. Фемідом немає протипоказань до застосування.

  • Оскільки жіночий презерватив виготовляється з поліуретану, то він може бути використаний людьми, в яких є алергія на латекс, що також є суттєвим плюсом.

А ось з недоліків фемідому можна зазначити його різкий запах і високу ціну. Ну і до мінусів можна віднести й те, що його не так просто одягти, для цього потрібно добре потренуватися, та зовнішній вигляд в нього не дуже естетичний, але на колір і смак товариш не всяк.

Вам також буде цікаво

Обговорення