/ / Скільки чаю можна випивати за добу?

Скільки чаю можна випивати за добу?

Чула таке прислів'я «Чай не п'єш - звідки сил візьмеш?». Скільки ж чаю можна пити на добу без шкоди для здоров’я?

Смак чаю знайомий кожному з нас. Напевно, в світі не знайдеться людини, яка б не любила чаювати. Свою світову популярність він завоював дуже давно. Чай тонізує і піднімає настрій, а також є невід’ємним атрибутом тихого сімейного вечора або бесіди. Мільйони людей різних країн і національностей починають свій день саме з чашечки ароматного і смачного чаю.

Скільки чаю можна випивати за добу?

Що стосується норми випитого чаю на день, то майже всі лікарі називають приблизно однакову кількість. Вітчизняні лікарі рекомендують випивати не більше чотирьох чашок чорного чаю в день (приблизно 1 літр). Китайські ж учені рекомендують частіше вживати зелений або білий чай. А чорного вони радять випивати не більше трьох чашок на добу. Англійські лікарі вважають, що добова норма чорного чаю не повинна перевищувати одного літра в день (тобто теж 4 чашки в день).

Отже, якщо ви випиваєте 3-4 чашки чорного чаю за день, то чай піде вам на користь. А от якщо ви значно перевищуєте вказану норму, то це може нашкодити вашому здоров'ю. Особливо це стосується людей, що страждають гіпертонією (підвищеним тиском), адже чорний чай здатен підвищувати тиск. Якщо у вас є така проблема, то вам краще вживати зелений чай. Приємного вам чаювання та позитивних емоцій.

Вам також буде цікаво

Обговорення