/ / Як часто потрібно міняти постільну білизну?

Як часто потрібно міняти постільну білизну?

Міняю постіль 3 рази на місяць. Цього достатньо?

У ліжку ми проводимо досить багато часу, тому його чистоті потрібно приділяти достатньо уваги. Вчені з'ясували, що люди втрачають за день майже 1.5 грами частинок омертвілої шкіри. Відбувається накопичення цих частинок на ковдрах, простирадлах, подушках. В свою чергу ці часточки шкіри є їжею для різних кліщів, які від великої кількості їжі починають стрімко розмножуватись.

Саме тому постільну білизну варто змінювати раз на тиждень. В крайньому випадку, якщо у вас катастрофічно не вистачає часу і сил, заміну білизни можна зробити один раз на два тижні. Але не рідше. Особливо часто потрібно міняти постільну білизну, якщо у вас є шкірні захворювання або ви хворієте на астму. Також не варто забувати й про дитячу постіль. От її потрібно змінювати кожного тижня. Без винятків. Адже дітки дуже часто страждають від алергії, тому для них чиста постіль є вкрай важливо.

Можливо, вас зацікавить:«Чому труси називаються сімейними?»

Якщо ж у вас є час і бажання, то перед тим, як постелити постільну білизну, її можна ще й попрасувати. Так не тільки мікробів та кліщів стане менше, але й постіль буде виглядати охайніше.

Зрозуміло, що не завжди хочеться перестилати постільну білизну, але потрібно пам’ятати про своє здоров’я. Адже спати потрібно тільки на чистій, свіжій постелі.

Вам також буде цікаво

Обговорення