/ / Як швидко позбутися синців?

Як швидко позбутися синців?

У мене дуже довго тримаються синці. Як позбутися їх швидко та безболісно?

У світі є дуже багато людей, що мають чутливу шкіру. На такій шкірі навіть простий дотик може проявитися синцем. Звісно, більшість чоловіків не переймаються такою проблемою, а от дівчата навпаки. Особливо неприємно, коли синці з'являються влітку, адже саме час красуватися ніжками, а не ховати їх під джинсами через синці. Тому наступна інформація буде дуже корисна всім красуням з чутливою шкірою.

Чотири кроки до позбавлення від синців

  1. Одразу після забиття прикладіть до хворого місця щось прохолодне — це зменшить набряк. Згодиться все, що знайдеться під рукою: пляшка води, вологі серветки... Також радять прикласти шкірку від банана (зворотною стороною).

  2. Після того, як ви приклали щось холодне бажано прикладати компрес з соляного розчину. Його дуже легко приготувати, на склянку води вкиньте одну столову ложку солі і розмішайте. Змочуть клаптик тканини і прикладайте до синця. Після чого намажте місце ураження маззю Долобене. Якщо зробити все це дуже оперативно, то через півгодини набряку не буде.

  3. На другий день після виникнення синця вчиніть навпаки — прикладайте щось тепле (аби гематома розсмокталася) — грілку або пляшку з теплою водою.

  4. Для остаточного позбавлення від синця вам допоможе картопляний крохмаль. Його потрібно розвести з теплою водою так, щоб утворилася густенька кашка. Після чого прикладіть цю кашку до синця і потримайте хвилин 15. А потім змийте водою, бажано використати при цьому контрастний душ. При таких маніпуляціях синяк зійде за 3 дні, а не за тиждень-півтора, як зазвичай.

Увага! Не варто мазати бодягою, оскільки часто від неї виникає алергія і дрібні прищики триматися ще довше ніж синяк.

Вам також буде цікаво

Обговорення