/ / Чи правда, що Барак Обама гей?

Чи правда, що Барак Обама гей?

Правда, що Барак Обама став першим гомосексуальним президентом?

Чутки про те, що Барак Обама має нетрадиційну сексуальну орієнтацію виникли після того, як в США вийшов номер журналу Newsweek, на обкладинці якого Обама був зображений з німбом, забарвлення якого натякає на символ ЛГБТ-рухів — веселку. Під фотографією був напис — «Перший гей-президент».

Ця стаття пов’язана із заявою, яку президент зробив під час урочистого обіду, влаштованого Джорджем Клуні. Обама сказав, що підтримує гомосексуальні шлюби і не проти їх легалізації.

Підігріли чутки про гомосексуалізм Барака Обами і «розслідування» опозиціонера Джерома Корсі. Він вивчив ранні фото президента і заявив, що той перебував у гей- шлюбі з сусідом по кімнаті, коли вони вчилися в Колумбійському університеті.

«Я збирав архівні дані та документи і впевнений, що у мене достатньо доказів, щоб стверджувати: наш президент, найімовірніше, — прихований гомосексуаліст. Моя робота зроблена не для того, щоб засудити Обаму, а для того, щоб зрозуміти, чому він так довго це приховував», — розповів Корсі у своєму блозі.

Корсі вивчив цілий ряд ранніх знімків майбутнього президента і з’ясував одну цікаву закономірність — Барак Обама постійно носив обручку ще до знайомства зі своєю майбутньою дружиною:

«Згідно з офіційною біографією президента, він одружився тільки в 1992 році, а познайомився з Мішель у 1988-му. Однак на знімках, починаючи з 1981 року на безіменному пальці Обами красується кільце, яке явно не є сувеніром або відзнакою його навчального закладу», — говорить Корсі.

Однак все це швидше за все домисли, і стверджувати щось на основі заяв противників Барака Обами, принаймні, необачно.

Вам також буде цікаво

Обговорення