/ / Скільки коштує відпочинок на Мальдівах?

Скільки коштує відпочинок на Мальдівах?

Взимку так хочеться відпочити на морі. На жаль, вибір невеликий. Особливо останнім часом, коли в традиційних «теплих краях» (Єгипті, Таїланді) неспокійно. Залишаються лише острови, зокрема Мальдівські. Скільки ж коштує відпочинок на Мальдівах?

Мальдіви — це райський куточок землі. Золоті пляжі, бірюзова вода, свіже повітря, приголомшливий підводний світ — все це про Мальдіви. Відпочинок на Мальдівах буде незабутнім. Але й ціна такого відпочинку теж буде незабутня.

Розраховувати на дешевий відпочинок на Мальдівах не варто. Але після того, як ви проведете хоч кілька днів на Мальдівах, вартість вже не здасться вам такою високою. Чарівність цих островів підкорює всіх своїх відвідувачів, тому й ціна на відпочинок відповідна.

В основному гроші підуть на:

  • переліт (як правило з пересадкою);
  • трансфер з аеропорту до готелю, тому що готелі розташовані на окремих островах; проживання в готелі;
  • харчування.

Скільки ж коштує відпочинок на Мальдівах?

Звісно, вартість відпочинку залежить від готелю, в якому ви будете відпочивати. У сезон відпочинок у п'ятизірковому готелі обійдеться приблизно в 3–5 тисяч доларів з 1 людини (це за 7 днів). Якщо ж обирати 4-зіркові чи 3-зіркові готелі, то ціна відповідно буде нижчою, але не надто. Одній людині можна буде відпочити на 2000-2500 тисячі доларів.

Читайте також: «Скільки грошей брати на відпочинок в Греції?»

Ці гроші підуть на переліт, проживання в готелі + сніданок. За обід і вечерю потрібно платити окремо.

Вартість обіду в ресторанах зі «шведським столом» коштуватиме 35–40 доларів. Якщо ж ви захочете пообідати в якомусь вишуканому ресторані, то доведеться витратити близько 100 доларів на людину. І це без урахування спиртних напоїв.

Якщо ви плануєте зайнятися дайвінгом, з’їздити на екскурсію — це все додаткові витрати. Екскурсії на сусідні острівці на човні обійдуться в 50–100 доларів з однієї людини. Дайвінг на півдня коштуватиме близько 20 доларів. Круїз безлюдним островом і мальовничими рибальськими селами обійдеться в 250 доларів (включаючи харчування і напої).

Вам також буде цікаво

Обговорення