Де знаходиться точка А у жінок?

Про точку G вже сказано і написано багато. А як щодо точки A?

Дійсно, як стверджують деякі дослідники, на тілі жінки, крім точки G, є ще кілька чутливих точок, при стимуляції яких вона може відчути оргазм.

Насамперед це точки A та U.

Точка А знаходиться в передній частині піхви, між сечовим міхуром і шийкою матки. Як стверджується, при сильному збудженні тканини навколо матки починають скорочуватися і чоловічий пеніс може проникнути за її шийку майже на 3 сантиметри. Ця зона не стає надчутливою після оргазму, що дає можливість продовжити насолоду.

Дивіться також: Чи існує точка G у жінок?

Точка U – це м’яка еректильна тканина з нервовими закінченнями, її можна знайти між входом у піхву та сечівником. При стимуляції точки U одночасно виникають два бажання – сексуальне бажання та бажання сечовипускання. При цьому дія йде не лише на точку U, але і на так звану залозу Скіна, розташовану по всьому губчастому тілу сечівника.

Слід пам’ятати, що ця зона є індивідуальною для кожної жінки і може розташовуватися біля виходу уретри, посередині каналу або біля самої шийки. Їхнє розташування — важливий фактор для чутливості точки U. При звичайному сексі точка U не задіяна, тому її потрібно стимулювати окремо, круговими рухами пальця.

5/5 - (1 гол.)
AnsWiki
Додати коментар