/ / Хто така Олена Курта?

Хто така Олена Курта?

В серіалі «Школа» мені найбільше сподобалася гра акторки Олени Курти. Вона єдина по-моєму, виглядала більш-менш професійно. Чому я нічого про неї раніше не чув?

Олена Курта — українська актриса. В серіалі «Школа» грає роль безпринципного завуча «Дарину Петрівну».

Народилася в Ужгороді. Вивчала «акторську майстерність для кіно» в школі Михайла Кострова, де також навчався Микита Вакулюк, який грає вчителя англійської Алекса. Правда, вчилися актори в різний час.Також навчалася в Національній академії державного управління при Президентові України, вивчала державне управління. Зараз проживає в Києві.

Олена Курта є засновником Міжнародного благодійного фонду «Білий птах». Також акторка займається організаційною діяльністю. Олена була співорганізатором проекту «Бібліотека щастя» та членом оргкомітету з проведення Міжнародного Дня Щастя в Україні, який відзначають 20 березня.

Про роль Дарини

Актриса зізнається, що на її життєвому шляху траплялися лише хороші педагоги, які багато чому її навчили. Але з роллю стервозної завучки, що йде по головах, Олена справилась відмінно.

Думаю, Дарині Петрівні не вистачає хоча б одного друга, з яким вона могла б розділити свої думки, переживання або просто випити чашечку кави. У школі не потрібно дітей «дресувати». З ними просто потрібно говорити і пояснювати їм з власного досвіду, як можна зробити краще, і чого не варто робити.

Переважна більшість глядачів серіалу «Школа» стверджують, що найкраща акторська гра саме в Олени Курти.

Творчість

Олена Курта читає власні поетичні історії та любить аргентинські танці. На Ютубі можна переглянути та оцінити поетичну творчість актриси. Одразу видно, що акторського хисту Олені не позичати.


Про особисте життя акторки поки що нічого не відомо, але як тільки інформація з’явиться, ми додамо її на сайт.

Вам також буде цікаво

Обговорення